Demet Akalın'dan Alişan açıklaması!

Ünlü popçu Demet Akalın, önceki gecce arkadaşları Ebru Erbaş ve ortağı Aslı Bilimlier'in mekanına gitti. Alişan'la barışması hakkında konuşan Akalın,


Yakın dostlarına hayırlı olsun dilemeye gelen Akalın’a altın yaldızlı Bal kabağı hediye edildi. Yaklaşık iki saat mekanda kalarak dostları ile doyasıya eğlenen Demet Akalın, çıkışta kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı.


İstanbul gece hayatında az sayıda bulunan kadın girişimciler hakkında ki düşünceleri soran gazetecilere “Tabi ki kadınların kendi parasını kazanmasını destekliyorum. Hele ki Ebru ve Aslı ikisi de benim yakın dostum, başka işleri vardı ama şimdi işletmeciliğe atıldılar. En iyi şekilde yapacaklarına eminim.” cevabını verirken, “Siz hep sahnede eğlendiren tarafsınız, hiç aklınızdan mekan sahibi olmayı geçirdiniz mi?” sorusuna ise “Yok ben yapamam, iki günde batar mekan. O eşim, bu dostum, yok onda


Son olarak da 6 yıldır kavgalı olduğu Alişan ile barışmalarının sorulması üzerine, “Çok güzel oldu, eski dostum zaten. İyi oldu.” demek ile yetindi. Bir muhabirin “5’i 1 yerde gitti o zaman” demesi üzerine kahkaha atan Demet Akalın, “inşallah tabi canım, üstümüze düşeni yaparız. Allaha şükürler olsun.” dedi.


Canlı yayında telefon bağlantısından sonra tekrar konuştuklarını söylerken, “Önümüzde ki hafta ziyaretlerine gideceğim.” dedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir: