Derya Uluğ anoreksiya mı oldu?

Seyahat yasağının kalkmasının ardından soluğu Göcek'te alan şarkıcı Derya Uluğ, kırmızı bikinisiyle verdiği pozları paylaştı. Zayıflığıyla eleştirilen Uluğ, takipçilerinin "O kaburgalar ne?" şeklindeki yorumlarına "Sağlıklı olduğum için Allah'a şükrederken sizin ne düşündüğünüz umurumda değil" şeklinde yanıt verdi.


Corona virüsten korunmak adına bir süredir önlem amaçlı evde karantinada olan şarkıcı Derya Uluğ, seyahat yasağının kalkmasının ardından soluğu Göcek'te aldı.


Bir süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Asil Gök ile sıcak havanın tadını çıkartan Uluğ, teknede kırmızı bikinisiyle verdiği pozları güneş ve bikini emojisi ile sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.


Derya Uluğ'un paylaşımları çok sayıda beğeni alırken kimi takipçileri ise "O kaburgalar ne!" ve "Biraz yemek ye, kurumuşsun" şeklinde yorumlarda bulundu.


Zayıflığı sebebiyle eleştirilen 34 yaşındaki şarkıcı, o yorumlara yaptığı paylaşımla yanıt verdi.


Uluğ, konuyla ilgili şunları söyledi:İnsanların kilolarına laf söyleyip, bunu alay konusu ederken zayıf olduğum için bana 'kemik torbası' demeniz büyük ironi. Sağlıklı olduğum için Allah'a şükrederken sizin ne düşündüğünüz umurumda değil.


Geçtiğimiz aylarda sahne öncesi kuliste çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Uluğ'un anoreksiya olduğu iddia edilmişti.


"Şu anda anoreksiya durumum yok. Sadece ınfluenza gribine yakalandım" diyen Uluğ, şu ifadeleri kullanmıştı: "Ailem de çok tedirgin oldu. 'O halin ne?' diye mesaj attılar. Ben 10 sene önce anoreksiyaya yakalanmıştım. O zaman 39 kiloya kadar düşmüştüm. Yemek yemeyi unuttuğum zamanlar oluyordu. Artık serumla besleniyordum. Su bile içemez hale gelmiştim.