Dünya, Fahriye Evcen ve Engin Akyürek'i konuşuyor!

Amerikan sitesi ‘variety.com’, ‘ABD dizilerinden sonra en çok Türk yapımları izleniyor’ haberi yaptı. Aynı araştırmaya göre; Fahriye Evcen’le Engin Akyürek’in rol aldığı ‘Ölene Kadar’, tüm dünyada en çok konuşulan dizilerin başında.


Reyting rekorları kıran Türk dizilerinin başarısı, sınırları aştı!


ABD'nin ünlü internet sitesi 'variety.com'da yayınlanan araştırmada dizi endüstrisinde birinci sırada yer alan ABD'nin en güçlü rakibinin Türkiye olduğu açıklandı.


Türkiye'nin bu başarısında ise atv'de ekrana gelen 'Ölene Kadar' dizisinin büyük payı var…


Zira Medya Takip Merkezi'nin sosyal medya izleme ve ölçme uygulaması DigiLUP, geçtiğimiz haftanın en çok izlenen dizilerini inceledi.


SOSYAL MEDYA ŞAMPİYONU DigiLUP'ın verilerine göre 27 Mart-2 Nisan haftasında sosyal medya kullanıcılarının twitter'da en çok ilgi gösterdiği konu başlıkları sıralamasında atv'nin dizisi 'Ölene Kadar', listenin zirvesinde yer aldı.


Geçtiğimiz hafta '#sevdiklerimiçin' başlığıyla yaklaşık 215 bin ileti alan dizinin başrol oyuncularından Fahriye Evcen ve Engin Akyürek'e olan yoğun ilgi de gözden kaçmadı.


Sadece Türkiye'de değil Arap, Balkan ve Latin ülkelerinden de ikiliye ilgi çok büyüktü.


ÖLENE KADAR FARKI atv'nin sevilen dizisi 'Ölene Kadar', 71 ayrı ülkede izleniyor.


Bunda Evcen'le Akyürek'in Ortadoğu başta olmak üzere Avrupa, Güney Amerika ve Balkanlar'da geniş bir hayran kitlesine sahip olması etkili..
Bu haberler de ilginizi çekebilir: