Ebru Şallı mesajına isyan etti: 'İnsan' demek hata!

Oyuncu Pınar Altuğ, oğlu Pars Tan'ın ölümünden sonra verdiği röportajın altına, "Bu karnı çıkmasın diye erkenden aldırılan çocuklardan mı?" şeklinde yorum yapılan Ebru Şallı'ya destek oldu.


10 yaşındaki oğlu Pars'ı geçtiğimiz ay lenfoma tedavisi gördüğü hastanede kaybeden Ebru Şallı, günler sonra röportaj vererek, hastalığı öğrendiği ilk günden bu yana yaşadıklarını anlattı.


Evlat acısı yaşayan eski mankene yapılan bir yorum, Pınar Altuğ'u çileden çıkardı.


Bir sosyal medya kullanıcısı, Ebru Şallı için "Bu karnı çıkmasın, çatlamasın diye erkenden aldırılan çocuklardan mı?" yorumunu yaptı.


"BU KADAR KALPSİZ VE KÖTÜ OLUNABİLİR Mİ?" Bu mesaj karşısında çılgına dönen oyuncu Pınar Altuğ, "Gerçekten bu kadar kalpsiz, bu kadar kötü olabilir mi bir insan? Bence 'insan' demek de hata ama!" şeklinde tepkisini gösterdi.


Eski manken Ebru Şallı ile Harun Tan'ın uzun zamandır lenfoma tedavisi gören 10 yaşındaki oğulları Pars, 17 Nisan'da hayatını kaybetmişti.


Oğlunun hediye ettiği "Anniş" yazılı bilekliği sosyal medya hesabından paylaşan Şallı, "Ben hep yine annişinim senin. Ponciğim benimlesin hep" ifadelerini kullanmıştı.


10 yaşındaki Pars'ın "Ponçik sen hep benimlesin" yazılı mezar taşı herkesi kahretti.


Ebru Şallı, Anneler Günü'nde ise “Ponçik hep benimle, hiç ayrılmayacak. Sadece 9 yıl canlı bir meleğin yaşadığına şahit oldum” paylaşımını yapmıştı. (Kaynak: milliyet.com.tr)