Elçin Sangu Kiralık Aşk'tan ayrılıyor mu?


Ekranların sevilen isimlerinden Elçin Sangu'nun kısa bir süre içerisinde Kiralık Aşk'tan ayrılacağı iddia edildi.


Herkes tarafından sevilen bir isim olan ve uzun zamandır izleyicilerin karşısına çıkan Elçin Sangu, geçtiğimiz günlerde herkesi şaşırtan yeni bir karar aldığı iddia edildi.


Uzun zamandır Kiralık Aşk dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Elçin Sangu'nun çok kısa bir zaman içerisinde diziden ayrılacağı söylenildi.


Ortaya atılan iddialara göre Kiralık Aşk dizisi yüzünden büyük sıkıntı yaşayan ve tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edilen Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken ile de sıkıntı yaşadığı iddia edildi.


Yunus Özdiken ile sıkıntılar yaşayan ve Barış Arduç ile de adı sık sık anılan Elçin Sangu'nun bu sebeplerden dolayı büyük sıkıntı yaşadığı ve Kiralık Aşk dizisinden ayrılacağı kaydedildi.


Tükenmişlik sendromuna yakalandığını her seferinde inkar eden Elçin Sangu'nun en kısa zamanda diziden ayrılacağını iddia etmesi, olayların akışını değiştirdi.


Uzun zamandır sürekli Kiralık Aşk dizisiyle gündeme gelen Elçin Sangu'nun geçtiğimiz günlerde yeniden diziden ayrılacağının iddia edilmesi, herkesi şaşırttı.


Elçin Sangu'nun Yunus Özdiken için diziden ayrılacağı iddiaları da magazin gündemine bomba gibi düştü.


Barış Arduç ile çok yakın dost olan Elçin Sangu'nun bu sorunlar nedeniyle Yunus Özdiken'den ayrılma noktasına geldiği iddia edildi.


Yunus Özdiken ile evlilik yolunda ilerleyen ilişkilerini bitirmemek için diziden ayrılmayı da göze alan Elçin Sangu'nun bu iddialara ne cevap vereceği de herkes tarafından merak ediliyor.(Haberler)