Fadik Sevin Atasoy'un Amerika projesi!

7 yıl önce Amerika'ya yerleşen Fadik Sevin Atasoy, geçtiğimiz yıl Amerikan yapımı “The 6th Degree” isimli filmde rol almıştı. Oyuncu bir Amerikan filminde daha rol alacağını açıkladı.


7 yıl önce Amerika'ya yerleşen Fadik Sevin Atasoy geçtiğimiz gün İstanbul'da bir alışveriş merkezinde görüntülendi.


Gazetecilere projelerinden bahseden oyuncu çekimlerine 2019’da başlanacak olan “Peril of a Godsend” adlı filmin kadrosuna dahil olduğunu açıkladı.


Yönetmenliğini Michelle Danner’ın üstlendiği filmin bazı çekimlerinin İstanbul’da yapılacağını belirten Atasoy, “Gizlilik anlaşmasından dolayı anlatamıyorum ama bazı sahnelerin Türkiye’de çekilmesini sağladım diyebilirim. Onu da İstanbul’da çekeceğiz” diye konuştu.


Fadik Sevin Atasoy, Türkiye’ye olan özlemini ise şöyle ifade etti: “Türkiye’yi çok özledim. Orada iki film yaptım. Aynı zamanda Türkiye’de henüz netleşmemiş bir televizyon projesi var. Aralık ayında yeniden bir Amerika seyahatim olacak. O zamana kadar buradaki projeleri değerlendireceğim.”


Fadik Sevin Atasoy geçtiğimiz yıl Fight Club” filminin oyuncusu Markus Redmond’ın yönetmenliğini yaptığı “The 6th Degree” isimli Amerikan filminde rol almıştı.