Gonca Vuslateri hayranlarını üzdü!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya üzerinden ameliyat olacağını duyurdu.


Gonca Vuslateri, Instagram'dan yaptığı paylaşımla gün içerisinde ameliyat olacağını duyurdu. Güzel oyuncu ameliyatın içeriği hakkında bilgi paylaşmadı.


Konuyla ilgili espriler yapmaktan da geri durmayan Vuslateri şunları yazdı:


"Kafamda deli sorular. Uykudan önce bir iki bir şey yazayım dedim. Herkese yorum yapmaktan vakit bulamadım. Ne güzel, birileri bir şeyler çizmiş, diğeri dalgasını geçmiş, biri yapayalnız, diğeri bir fotoğraf sadece. Kitaplar gelmiş yepsyeni. Ben de bu fotoğrafı seçtim kendime. Masada oturmuş kafama da Ara Abi'nin #AraGüler şapkasını takmışım düşünüyorum. Öyle çok beğenilecek şeyler değil. Yarın minnak bir operasyon var önümde. Sonra güzel işlerimiz için hızla toparlanma var.


Çenemi kestirip, kafama takacağım. Biraz da aklımızdan geçenleri konuşalım diye. Şaka şaka, şuraya bir çiçek koyacak cinsten. Gonca Hanım neden her yere yorum yazar? Neden hep gülümser? Gonca bir gülden fazlası mıdır? Bir daha şarkı söyleyecek midir? Kitap ne zamandı, Leica fotoğrafları ne zaman derken hayat dedi ki: 'Şşt yavrum sen nereye böyle, bir selam vermeden' Yarın bir 'Önce sağlık' diyecegim. Bana kalsa operasyonu gözüm açık izlerim. İçimi benden iyi kim bilebilir? Yine de anestezi

Bu haberler de ilginizi çekebilir: