Hadise'nin kardeşi Derya'dan futbolcu Emre Can'a yakın temas!

Hadise'nin kardeşi Derya Açıkgöz'ün Juventus'ta top koşturan Emre Can'ın peşinde olduğu iddia edildi.


Hadise'nin tasarımcı kardeşi Derya Açıkgöz, kendisi gibi gurbetçi olan Juventuslu futbolcu Emre Can'a kancayı taktı.


Açıkgöz, sosyal medyada takip dahi etmediği Can'ın paylaşımlarını beğenmeye doyamadı.


Gizli aşk hayatıyla manşetlerden düşmeyen seksi popçu Hadise'nin, tasarımcı kardeşi Derya Açıkgöz de ablasından geri kalmadı.


Geçtiğimiz yıla kadar ablasının imaj danışmanlığını üstlenen Açıkgöz, ünlü şarkıcıyla yollarını ayırınca annesiyle doğum yeri olan Belçika'ya dönmüştü.


Hayatım gözlerden uzak yaşayan Derya Açıkgöz'ün özel yaşamındaki gelişmeleri ise sosyal medya ele verdi.


31 yaşındaki tasarımcı, geçtiğimiz günlerde Juventus'un Türk asıllı Alman futbolcusu Emre Can'ı Instagram da yakın markaja aldı. Açıkgöz, kendisi gibi gurbetçi bir ailenin oğlu olan ünlü futbolcunun fotoğraflannı beğeni yağmuruna tuttu.


Tasarımcı, yakışıklılığıyla da dikkat çeken yıldız futbolcunun paylaşımlarım tek tek beğenerek dikkatini çekmeye çalıştı.


Tasarımcı, Can'ı takip etmeyerek de açıkgözlük yaptı. Genç kadın, sosyal medyada kendisinden 6 yaş küçük futbolcuyu Instagram'da takip etmeden yaptığı beğenilerle Emre Can'a adeta "Ben buradayım" mesajı verdi.


Bugüne kadar özel hayatından çok yeşil sahalardaki başarısıyla adından söz ettirip yurt dışında göğsümüzü kabartan Can'ın Derya Açıkgöz'ün bu ilgisine karşılık verip vermeyeceğini ise zaman gösterecek. (Kaynak: takvim.com.tr)
Bu haberler de ilginizi çekebilir: