Hayal Köseoğlu’dan taciz itirafı!

Mucize Doktor'un Açelya Hemşire'si Hayal Köseoğlu, tacize uğradığını belirtip, ”Başına gelmeyen bir kadın olmamıştır diye düşünmüyorum. Hepimizin başına gelmiştir irili ufaklı” diye konuştu.


Hayal Köseoğlu, 18 Haziran’da Bodrum'da yakın arkadaşı Abdullah ile görüntülenmiş, kavga ettikleri söylenmişti. Oyuncu bu durumu ertesi gün çektiği bir video ile ti’ye almıştı.


Yanındaki arkadaşına şiddet uyguladığı iddia edilen Köseoğlu duruma açıklık getirdi:


"Kavga gibi bir durum yok, şaka gibi bir şeydi. Ben o anda sinirli ve agresiftim, babam bir operasyona girecekti ve kalbinde anevrizma öğrendiğimiz bir gündü. Çok kötü bir gün geçiriyordum. O sırada beni güldürmek için arkadaşım benim arı korkumu kullanarak, sürekli böyle sinir etti. Ben de 'Apo yapma' dedim arkadaşını tokatladı gibi haberler çıktı. Komiğime gitti”


Bu arada oyuncu taciz konusuna da değinip "”Başına gelmeyen bir kadın olmamıştır diye düşünmüyorum" sözleriyle yaşadıklarını anlattı.


Üniversite yıllarında metro ve metrobüs kullandığını söyleyen Hayal Köseoğlu, tacize uğradığını belirtip bu psikoloji ile dövüş sporlarına yöneldiğini ifade etti.