Hazal Kaya'dan annelere destek! "Bunları sormayın..."

Geçtiğimiz aylarda anne olan Hazal Kaya, geçtiğimiz akşam Özgür Masur defilesine katıldı.


3 ay önce oğlu Fikret Ali'yi kucağına alan Hazal Kaya, geçtiğimiz akşam Özgür Masur defilesinde görüntülendi.


Güzel oyuncu, oğlu Fikret Ali'yle ilgili "Babasına benziyor. İyi huylu, uyumlu bir çocuk. Çok tatlı bir dönemdeyiz. Doğum sonrası çok özel bir dönem. Vücudumuzun yaptığı şeye inanamıyoruz kadınlar olarak. Sizin için anlaması çok zor eminim. Kilo aldım, kilo verdim hiç orasında değiliz mevzunun. Çocuğun sağlığı nasıl? İyi besleniyor mu? Keyfi yerinde mi orasındayız." dedi.


Kaya, doğum kilolarıyla ilgili "Kadınların kendi bedeniyle ilgili kötü hissetmesini istemem. Ben de hissetmiyorum. Vücudumun yapabildiği şey çok mucizevi ve kilo çok basit bir şey. size de tavsiyem ve hatta ricam hiç bunun üstüne gitmeyin. Çünkü hiç önemli bir şey değil bu. Hiçbir değeri yok.


Buradan cesaret alıp, sosyal medyada çok dövüyorlar kadınları. siz de buna ön ayak olmayın isterim. Çünkü gerçekten kilo nedir ki yani? Önemli olan çocuklarımızın sağlığı. Alınır, verilir... Hiç belli olmaz o işler. Bir de onun haberi olur 'Ne kadar zayıfladı' diye. Hiç bunlar haber değeri taşıyan şeyler olmasın. Önemli olan evlatlarımızın sağlığı" dedi.