Hepsi bir arada!


Takvim gazetesinin haberine göre... Nuri Bilge Ceylan, yeni filmi için 'güzeller ordusu' kurdu. Usta yönetmenin 'Arama' isimli filminde Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Farah Zeynep Abdullah ve Sedef Avcı oynayacak.


Sinema sektörünün en büyük ödüllerinden biri olan 'Altın Palmiye'yi alarak gururumuz olan Nuri Bilge Ceylan, yeni filmiyle ezber bozdu.


Bugüne kadar filmlerinde popüler oyunculara çok yer vermeyen ünlü yönetmen, yeni filminin kadrosunu popüler ve birbirinden güzel isimlerden oluşturdu.


Sinema sitesi 'imdb'de yer alan bilgilere göre Nuri Bilge Ceylan'ın 'Arama' isimli yeni filminin çekimleri yakında başlıyor. Filmin başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Beren Saat yer alacak.


2017 yılında gösterime girmesi planlanan filmde Büyüküstün, 'Gül' karakterini; Saat ise çiçekçi bir kadını canlandıracak. Farah Zeynep Abdullah ve Sedef Avcı da bu filmde yer alacak.


Farah, filmde tıpkı son filmi 'Unutursam Fısılda'da olduğu gibi bir şarkıcının hayatını canlandıracak. Filmin erkek oyuncuları ise Prithviraj Sukumaran ve Naser Rafuna gibi tamamen yabancı aktörlerden oluşuyor.


'Arama'; İkinci Dünya Savaşı öncesinde yaşanan aşk ve ölüm hikayesini anlatıyor. Senaryosu entrikalarla dolu olan film seyirciyi bazen güldürecek bazen ise ağlatacak...