İşte Meryem Uzerli'nin 23 yıl önceki hali!

Oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya hesabı üzerinden babası Hüseyin Uzerli ile birlikte olduğu bir fotoğrafını paylaştı. Uzerli'nin geçmişe ait fotoğrafına, bir takipçisi "İşte estetiksiz Meryem bu" yorumunda bulundu.


Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Hürrem Sultan karakteri üzerinden Türkiye’nin en çok tanınan isimlerinden biri haline gelen oyuncu Meryem Uzerli, dizinin son bölümlerinde ‘Tükenmişlik sendromu’ yaşadığı gerekçesiyle apar topar ülkesi Almanya’ya dönmüş ve hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.


Her ne kadar Uzerli bir süre sonra hastalığını yenirek yeniden Türkiye’ye dönse ve birkaç projede yer alsa da eski başarısını bir türlü tutturamadı.


Şimdilerde yüzüne estetik yaptırdığı haberleriyle gündeme gelen Meryem Uzerli sosyal medya hesabından babası Hüseyin Uzerli ile çekilmiş bir fotoğraflarını paylaştı.


Takipçilerini 23 yıl önceye götüren Meryem Uzerli, paylaşımını yaptığı bu kare üzerinden ilginç eleştiriler aldı. Bir takipçisi ‘İşte estetiksiz Meryem bu’ derken bir başka takipçisi de fotoğrafta filtre uygulandığı imasında bulundu.
Bu haberler de ilginizi çekebilir: