Justin Bieber'ın Rio kaçamağı

​Genç kızların rüyalarını süsleyen dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber, hayranlarına dövmesini göstermek için soyundu. İşte detaylar...


Geçtiğimiz günlerde Rio'nun en ünlü mekanlarından biri olan Ipanema Beach'te objektiflere yakalanan ünlü şarkıcı Justin Bieber, hayranlarına harika bir görsel şölen yaşattı.


Bu sefer sahne performansı ve şarkılarıyla değil, vücuduna yaptırdığı yeni dövmeleri ile büyüledi.


Dünya turnesi kapsamında Brezilya'da bulunan ünlü şarkıcı ultra lüks otelinin önünde kısa bir yürüyüşe çıktı.


Çok sayıda özel koruması ile birlikte sahilde yürümeye başlayan Bieber'ın çevresini saniyeler içinde hayranları sardı. ​


Kıyafetleri ile sahilde yürümeye başlayan çılgın şarkıcı, hayranlarını görünce bir anda üstündeki tişörtü çıkardı ve hayranlarının çığlıkları arasında harika bir dövme şova imza attı.


Bieber, göğüsüne yeni yaptırdığı aslan ve ayı dövmelerini hayranlarına ve tüm dünyaya bu şekilde göstermeyi tercih etti.


Gündüz sahilde dövme şov yapan Bieber, aynı günün gecesinde iki güzelle objektiflere yeniden yakalandı. Bieber, Fasano Hotel'de 700 VIP konuğuna özel bir parti düzenlendi.


Partiden sonra, Luciana Chamone adından kumral ve ismi bilinmeyen sarışın bir güzelle çıkarken görüntülenen ünlü pop şarkıcısı, Brezilya'da kiraladığı evine doğru yola çıktı.


Sarışın güzel en son sabaha karşı Bieber'ın evinden çıkarken görüntülendi; fakat kumral güzelden henüz bir haber alınamadı...