"Kara Para Aşk"ta aşk dolu sahneler!


Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rol aldığı sezonun en beğenilen yapımı Kara Para Aşk'ın yeni bölümünde Elif ve Ömer'in aşk kokan sahneleri izleyenleri büyüleyecek.


Sezon final bölümüne bir kala heyecanın doruğa çıktığı dizide; Elif ve Ömer baş başa şehir dışına çıkacaklar. Çekimleri geçtiğimiz hafta Cumhuriyet köy'de tamamlanan dizide, Elif ve Ömer'in dolu dolu geçirdikleri tatil ekrana yansıyacak.


Romantik sahnelerin büyük beğeni toplayacağı bölümün çekimlerinde set ekibi de yoğun tempolarına rağmen keyifli anlar geçirdi.


Dizinin yeni bölümünde; Sibel’le yaşadığı her şeyin kocaman bir yalan olduğuyla yüzleşen Ömer’i yalnız bırakmak istemeyen Elif, onu alıp şehir dışına götürür.


Herkesten ve her şeyden uzak harika bir gün geçirirler. Günün sonunda Ömer, Elif’e karşı başka türlü duygular beslediğini fark eder.


Ömer, gerçek hislerini Elif’e itiraf edecek midir?


Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon’un yazdığı “Kara Para Aşk" yeni bölümüyle 11 Haziran Çarşamba saat 20:00'da ATV'de...