"Karadayı"da kına var!


Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Karadayı'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümüne Feride'nin kına gecesi damga vuracak.


Reyting rekortmeni dizinin yeni bölümünde; Kerime'nin Mehmet Saim' i kirli işlerini anlatmakla tehdit etmesi işe yarıyor.


Tutuklu olan Mahir, Mehmet Saim'in verdiği ifade sayesinde özgürlüğüne kavuşuyor. Mahir'in serbest kalmasıyla düğün hazırlıklarına hız veren Kara ailesi, kına gecesi için kolları sıvıyor.


Heyecan dolu yeni bölümüyle milyonları ekran başına toplayacak dizide Mahir ve Feride'nin unutulmaz gecesi izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.


Mahir’den ölesiye nefret eden ve kızının onunla evlenmesine asla gönlü razı olmayan Mehmet Saim kına gecesine gidip evliliği onaylayacak mı? Yoksa bu evliliğe engel olmak için son planını mı yürürlüğe koyacak?


Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon’un yazdığı “KARADAYI” bu akşam saat 20.00’de Atv’de...