Karan bebek sosyal medyayı salladı!

8 ay önce oğulları Karan'a kavuşan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bebeklerinin yüzünü dün ilk kez gösterdi. Herkesin babasına benzettiği Karan, yakışıklılığıyla herkese 'maşallah' dedirtti. İşte çiftin bebeğine gelen o yorumlar...


Oyuncu Fahriye Evcen, geride bıraktığımız gün Burak Özçivit ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Karan ile çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Karan'ı ilk kez görmenin heyecanını yaşayan takipçileri, gönderiyi yoruma boğdu.


Fahriye Evcen’in oğlu Karan ile çektirdiği fotoğrafa ‘Karan’ım... Uzay gemisi kaptanı’ notunu düşerken, kareler büyük ilgi gördü. İşte ünlü isimlerden Karan bebeğe gelen o dikkat çekici yorumlar:


Deniz Seki: Maşallah Allah bağışlasın! Ebru Polat: Anne çok güzel, baba çok yakışıklı… Çocuk mükemmel doğmuş maşallah! Demet Akalın: En karizmatik ünlü bebeği diyebilir miyiz? Yes... Fulden Uras: Rabbim güzel yazılar yazsın. Anne çok güzel , baba çok yakışıklı Maşallah Karan bebek sana...


2 milyona yakın beğeni alan fotoğrafa Evcen'in hayranları da birçok yorum yaptı. İşte o yorumlardan bazıları:


- 2040 Best Model birincisi şimdiden belli oldu... - Çocuğa doğmadan Instagram hesabı açmakta haklılarmış! - Karan'ın genleri torpilli... - Karan'ın adı ayrı, kendisi ayrı karizma... - Karan, bu yakışıklılıkla hayata 10-0 önde başlamış! (Kaynak: milliyet.com.tr)