Karantina günlerinde evlerini spor salonuna çeviren ünlüler!

Corona virüs nedeniyle evden çıkmayan ünlü isimler, karantina günlerinde evlerini spor salonuna çevirdi. İşte o ünlüler...


EBRU ŞALLI Ebru Şallı ise takipçilerine canlı yayında pilates yaptırıp "Siz evde kalın, ben sizin formda kalmanızı sağlayacağım" diyor.


HÜLYA AVŞAR Hülya Avşar karantinadaki 21. gününde salonunu tenis kortuna çevirdi. Müzik eşliğinde raketle top sektiren Avşar "İlk günden bu yana çok eğleniyorum. Bugün de gündemimde tenis var" dedi.


SONGÜL ÖDEN Oyuncu Songül Öden de karantina günlerinde boks yaparak ter atıyor.


BERRAK TÜZÜNATAÇ Sık sık yoga yaptığı anları takipçileriyle paylaşan Berrak Tüzünataç, evden çıkmadığı karantina günlerinde de sporunu ihmal etmiyor.


EBRU AKEL Sunucu Ebru Akel de corona günlerinde yoga yapmayı ihmal etmiyor.


DEMET AKALIN Demet Akalın da evin ortasına koyduğu spor aletiyle evde formda kalma çabalarına başladı.


DEMET ŞENER Görüntüsüne her daim dikkat eden Demet Şener, karantinada da sporunu yapıyor. Şener, yoga ve pilates yaptığı anları sosyal medya hesabından da paylaşıyor.


BESTE KÖKDEMİR Yaklaşık iki aydır evde karantinada olan Beste Kökdemir, fit görünümünü kaybetmemek için evde egzersizlerini devam ettiren ünlü isimler arasında yer aldı. Kökdemir, sosyal medya hesabından spor pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.