Lacivert'in brunch efsanesi


Anadolu Hisarı’nın en güzel noktasında konumlanan Lacivert restoran, Boğaz kenarındaki terası ile her Pazar tadına doyum olmayan kahvaltılara ev sahipliği yapıyor. Üstelik trafik stresine girmeden ulaşabileceğiniz Lacivert’in Rumeli Hisarı’ndan (Pazar günleri sabah 10’dan sonra) kalkan teknesi ile yapacağınız 4 dakikalık yolculuk sonrasında Lacivert'te huzurlu ve keyifli saatler geçirebilirsiniz.


Lacivert restoran sizi, eşsiz boğaz manzarasında, lezzetli bir sofrada, uzun bir brunch keyfine davet ediyor! Lacivert’teki brunch’ın en önemli özelliği ise yumurtadan sucuğa, peynirden bala kadar sunulan tüm ürünlerin organik olması.


Laciver'te organik sertifikalı lezzetlerle brunch keyfini yaşayacaksınız!


Boğazın en nadide köşesinde misafirlerini ağırlayan Lacivert restoranın Executive Şefi Hüseyin Ceylan’ın, sunduğu lezzetler arasında; Türkiye'nin dört bir yanından deneyebileceğiniz ballar, birbirinden farklı reçeller, Konya'dan, Mengen'den, Van'dan, Erzurum'dan ve daha birçok yöreden gelen peynirler ve birbirinden lezzetli diğer kahvaltılık ürünler yer alıyor.


Ada lezzetleri, yöresel lezzetler, sokak lezzetleri, saraylı lezzetler ve köy kahvaltısı gibi zengin brunch konseptleri de sunan Lacivert restoran, her pazar 10.00-14.00 saatleri arasında açık büfe servisiyle farklı lezzetleri keşfetme imkanı sağlıyor. Pazar kahvaltısından beklediğiniz her şey ve daha fazlası Lacivert Brunch'ın açık büfesinde seçiminize sunuluyor.