Linet’ten bir havuz başı pozu daha!

Kalça estetiği yaptırdığı yönündeki haberlerle gündemden düşmeyen Linet'in son halini görenler, geçirdiği değişime inanamıyor. Havuz başında bikinisiyle poz veren 45 yaşındaki şarkıcı, bu anları Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.


Daha önce verdiği kilolarla gündeme gelen, daha sonra kalçalarına ilaç enjekte ettirmesiyle dikkatleri üzerine çeken Linet, Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirriyor.


Geçtiğimiz günlerde havuz başında verdiği mini şortlu pozundan sonra kalça estetiği yaptırdığı ileri sürülen Linet, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına bağlanmıştı.


Ünlü şarkıcı, "Karnıma germe operasyonu yaptırdım. Kalçam daha çıkık duruyor ama büyültme anlamında bir şey yapmadım. Tamamen akşam güneşinin azizliği ve güzelliği. Güzel bir ışık yakaladık. Gerçekten photoshop yok resimlerde" demişti.


Cesur pozlarıyla tanınan Linet, salgın nedeniyle tatile gidemeyince sezonu evinin terasında açtı. Siyah bikinisini giyerek havuz başına geçen Linet, peş peşe paylaştığı pozlarla takipçilerini kendine hayran bıraktı.


Linet'in yeni görüntüsüne, ‘Aaa bu Linet mi?’, ‘Çok değişmişsin’ şeklinde yorumlar yapıldı.


Ünlü şarkıcının Instagram hesabında 260 bin takipçisi bulunuyor.