L'objet Haas Brothers koleksiyonuna özel davet!

Dünyaca ünlü sanatçılar Simon ve Nikolai Haas ile ünlü kreatif direktör Elad Yifrach’ın ayrıcalıklı tasarım markası L’Objet’nin birlikte hayata geçirdiği ve herkesi kendine hayran bırakan “L’OBJET HAAS BROTHERS” koleksiyonu için düzenlenen davet, Gönül Madra ve Enis Karavil’in ev sahipliğinde Luxuria’nın yeni mağazasında gerçekleşti. Davete cemiyet ve moda dünyasından birçok ünlü isim bir araya geldi.


Türkiye’nin önde gelen tasarım adresi Luxuria, tüm dünyayı kendine hayran bırakan, her bir parçası arzu nesnesi olarak öne çıkan L’OBJET HAAS BROTHERS koleksiyonuna en özel ve eşsiz parçalarıyla yeni mağazasında yer veriyor.


Elad Yifrach’ın kurduğu, ilham veren tasarımlarıyla fark yaratan L’Objet ve dünyaca ünlü sanatçılar Simon ve Nikolai Haas’ın, California’nın en ünlü noktalarından Joshua Tree National Park'tan aldıkları ilhamla yarattıkları L’OBJET HAAS BROTHERS koleksiyonu, bu dünyanın da ötesine ayna tutan, birbirinden çarpıcı ve zamansız tasarımları sergiliyor. Davette misafirler ortaya çıkan yaratıcı işbirliği ile oldukça yakından ilgilendi.


Her detayın düşünüldüğü bu özel davete Pervin Ersoy, Gül Erçetingöz, Burcu Esmersoy, Gülben Ergen, Neslihan Sabancı, Hande Acar, Ayşe Kucuroğlu, Deren Karaca, Işıl Reçber, Begüm Kütük, Tolga Sezgin, Aylin Saruhan, Arzu Kunt, Ayşegül Uzunova, Nazan Cihan, İdil Unan gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin ve moda dünyasından önemli simalar katıldı.