Modacı Gülnur Güneş'in düğününe ünlü akını!

Modacı Gülnur Güneş'in düğününe ünlü isimler akın etti.


Moda tasarımcısı Gülnur Güneş, hayatını iş insanı Yiğit Doğan Çelik ile birleştirdi.


Çiftin nikahını Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin kıydı.


Gelin Gülnur Güneş’in şahitliğini, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve iş insanı Cemal Kalyoncu; damat Yiğit Doğan Çelik’in şahitliklerini ise İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Murat Genç, Ankara Milletvekili Servet Ünsal, İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç yaptı.


Nikahın ardından evlilik cüzdanını genç çifte vermek üzere Mevlüt Çavuşoğlu’na teslim eden Öztekin, Çelik çiftine mutluluklar diledi. Mevlüt Çavuşoğlu ise, Aile birliğinin önemine vurgu yaparak evlilik cüzdanını Gülnur Güneş Çelik’e teslim etti.


Düğüne bir çok ünlü isim de katıldı. Ebru Gündeş, Tarkan, Aleyna Tilki, Zehra Çilingiroğlu, Çağla Şıkel, Hatice Şendil, Derya Uluğ gibi pek çok ünlü isim katıldı.


Ebru Gündeş’in sahne aldığı gecede ünlü şarkıcı bir ara sahneye Tarkan'ı davet etti.


Tarkan’ın sahneye gelişi ile Gündeş’in “normalde böyle bir durumda sahneye çıkmaz aslında, şu an burada Türkiye Cumhuriyeti’nde bir ilk yaşanıyor, ben olsam ben de çıkmam, çünkü ne prova var, ne de orkestra kendi orkestrası, demek ki Gülnur’u çok seviyormuş” demesiyle salonda alkış tufanı yaşandı.


Gündeş’in sözlerine kayıtsız kalmayan Megastar ise “Öncelikle seninle aynı sahnede olmak onur verici ayrıca Güneş ailesi benim çok kıymet verdiğim aile dostlarım, Gülnur benim için ayrıca değerli, tabi ki bu sahneye çıkacağım, tabi ki şarkı söyleyeceğim ama provasız hatalarım için şimdiden affınıza sığınıyorum diyerek en sevilen dört parçasını Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik’i sahneye alarak seslendirdi.