Mustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer'in dövmeleri dikkat çekti!

'Çukur' dizisinin gala geccesine katılan Mustafa Ceceli ile eşi Selin İmer, kırmızı halıda basının karşısına çıktı. İmer'in dövmeleri dikkat çekerken sosyetik güzel anlamını soran muhabirlere gülümsemekle yetindi.


Kansersiz Yaşam Derneği yararına organize edilen 'Çukur' dizisinin sezon finaline Mustafa Ceceli eşi Selin İmer ile geldi.


Gala öncesi kırmızı halıda basına poz veren ikiliden Mustafa Ceceli, "Çok anlamlı bir akşam. 'Çukur'da Umut var' önemli bir dizinin finali kansersiz yaşamla beraber organize etmesi gelirini bağışlaması bence çok içten ve kalpten... Bu Ramazan ayında bundan daha mükemmel bir şey olamazdı. Benim için çiftte mutluluk Kansersiz Yaşam Derneği'nin yönetim kurulundayım o yüzden buraya sadece davetli olarak değil ‘Kansersiz Yaşam’ın temsilcisi olarak geldim.


Her şey çocuklarımız için. 'Çukur' üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptığına inanıyorum. Set çalışanından oyuncularına kadar onlara önce derneğin bir üyesi olarak sonrada bir insan olarak teşekkür ediyorum" dedi.


Şifreli dövme Mustafa Ceceli'nin eşi Selin İmer'in kollarındaki dövme çok dikkat çekti. Dövmeler sorulunca Selin İmer, soruyu cevapsız bırakarak gülümsemekle yetindi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir: