Nilay Deniz: "Evlilik işe engel değil!"

“Aşk Yeniden” dizisiyle adını duyuran ve şimdilerde “Çatı Katı Aşk” dizisiyle ekranlara dönen Nilay Deniz, BeStyle dergisinin Temmuz sayısında hayatıyla ilgili bilinmeyenleri açıkladı.


Annesinin baskısıyla bir güzellik yarışmasına katılan Nilay Deniz, sektörel başlangıcının bu sayede başladığını belirtti.


Güneşi Beklerken, Aşk Yeniden, Ateşböceği gibi bir çok başarılı işe imza atan güzel oyuncu, bu işe annesinin ısrarlarıyla başlasa da gerçekten oyunculuğun onun kaderi olduğunu düşünüyor.


Yaz sezonunun güzel işlerinden biri olan “Çatı Katı Aşk” ile ekranlara geri dönen Deniz, dizinin senaryosunu ilk okuduğunda çok heyecanlandığını belirterek ekip arkadaşlarıyla da çok iyi anlaştığını vurguladı.


27 yaşındaki güzel oyuncuya genç yaştaki evliliği sorulduğunda ise “Evlilik işe engel değil. İş de evliliğe engel değil” diyerek eşinin görüntü yönetmeni olmasının işine de çok büyük artıları olduğunu söyledi.


Emek verilen ve zor denilen her şeyin kendi için daha değerli olduğunu da belirten Nilay Deniz, bu nedenle zorluklardan kaçmayacağını da söyleyerek emek verilerek yapılan şeylerin daha değerli hissettirdiğini vurguladı.