Seksi hemşire Nurgül


NTV ekranlarında başlayacak olan "Mehmet Turgut'la Falan Filan"ın ilk konukları Nurgül Yeşilçay ve Erdem Yener...


Her hafta farklı bir konunun ele alınacağı programın ilk bölümünün konusu ise 'delilik'. .


Nurgül Yeşilçay'ın hemşire, Erdem Yener'in ise deli rolünde Mehmet Turgut'un objektifine poz verdiği programın Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşen çekimleri, 6 saatten fazla sürdü


Türkmax'in 25 dakikalık "Ben Buralarda Yeniyim" isimli dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Nurgül Yeşilçay, bölüm başı öyle bir ücrete anlaştı ki...


Şimdiye kadar hep majör kanallara dizi yapan Nurgül Yeşilçay, yeni dizisi "Bebek İşi - Ben Buralarda Yeniyim"i ise Türkmax'e çekiyor.


Yeşilçay dizide psikolog Candan karakterine hayat veriyor. Önceki yıl "Sensiz Olmaz" dizisinden bölüm başı 70 bin TL alan, son dizisi "Sultan"da ise ücretini 55 bin TL'ye düşüren Yeşilçay, bu kez farklı bir anlaşma yaptı.


Yeşilçay, 25'er dakikadan oluşan dizinin bir bölümü için 6 bin TL'ye el sıkıştı. Parasının bir kısmını da peşin alan Yeşilçay'ın dizi çekimlerinin 2 ayda tamamlanması planlanıyor.


Dizinin yönetmenliğini ise Yeşilçay'ın sevgilisi Tolga Karaçelik yapıyor.


Karaçelik 3 yıl önce "Gişe Memuru" filmiyle Altın Portakal almış ancak daha sonra yönetmen kimliğiyle değil, "Kurtuluş Son Durak" filminde canlandırdığı misafir rolle gündeme gelmişti.Bu haberler de ilginizi çekebilir: