Onur Saylak’tan Tuba Büyüküstün sorusuna ilginç tepki

İstanbul Film Festivali için düzenlenen açılış töreninde görüntülenen Onur Saylak, kendisine sorulan Tuba Büyüküstün sorusuna ilginç bir tepki gösterdi.


Kanal D'de yayınlanan "Vatanım Sensin" dizisinde Binbaşı Tevfik’i başarılı bir şekilde canlandıran oyuncu Onur Saylak, İstanbul Film Festivali için düzenlenen açılış töreninde görüntülendi.


Festivalde kameralara yakalanan Onur Saylak’ın aceleci tavırları dikkat çekti. Onur Saylak, kameralara verdiği demeçte festival ile ilgili olarak “bol bol film izleyin” tavsiyesinde bulundu.


Muhabirlerin sorduğu Tuba Büyüküstün sorularına cevap vermek istemeyen Onur Saylak hızlı adımlarla ilerleyerek aceleyle aracına binip mekandan uzaklaştı.


BOŞANMA NEDENİ İŞ TEMPOSU Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak birlikte oynadıkları bir dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlamış ve bu aşklarını 2011 yılında evlilik ile sonuçlandırmıştı.


Daha sonra ikiz bebekleri dünyaya gelen çift, 5 yıllık evliliklerini noktalamaya karar vermişlerdi.


Ayrılık kararı veren Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın boşanma nedeni ise kesin bilinmiyor ancak yakın çevrelerinden elde edilen bilgiye göre aynı anda farklı projelerde yer almalarından dolayı birbirlerine vakit ayıramamaları olmuş.