Oturduğu siteden kovulan Kerimcan Durmaz'ın yeni adresi!

Geçtiğimiz yıl uçak tuvaletindeki müstehcen görüntüsü sonrası tepkilerin odağında yer alan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Beykoz Acarkent'ten taşındı.


Kerimcan Durmaz'ın, uçak tuvaletinde yaptığı skandal paylaşımın ardından Acarkent sitesi sakinleri tarafından istenmediği haberleri ile gündeme gelmişti.


Bir süre New York'ta kalan Kerimcan Durmaz, 25 bin TL kira ödediği villasından ayrıldı.


Demet Akalın ile komşu olan ve müstehcen paylaşımından sonra ünlü şarkıcıyla da arası bozulan 25 yaşındaki sosyal medya fenomeninin yeni adresi Mecidiyeköy'de bulunan bir rezidans oldu.


Kerimcan Durmaz, rezidansın 26'ıncı katında bulunan 2+1 evi için aylık 18 bin TL kira ödeyecek.


AHLAKSIZ PAYLAŞIMINA CEZA GELMİŞTİ Davaya konu olan görüntülerin kendine ait olduğunu belirten Kerimcan Durmaz, "Hamburg'tan dönerken sadece iki yakın arkadaşımın olduğu gruba uçakta çekmiş olduğum paylaşımı gönderdiğimi sanıyordum. Fakat havaalanına iniş sırasında telefonun sinyal alması neticesinde bu paylaşımımı yakın arkadaş grubuma değil, instagram hikaye bölümünde paylaşılmış olduğunu yine arkadaşlarımın beni araması neticesinde öğrendim" dedimişti.


Mahkeme, sanık Kerimcan Durmaz'ın, 'Müstehcenlik' suçunu işlediğinin sabit olduğu gerekçesiyle 10 ay hapse 5 bin TL para cezasına çarptırılmasına hükmetmişti. Sanığın yargılama sürecindeki tutum ve davranışlarını leyhte kabul eden mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bırakmıştı. (Kaynak: milliyet.com.tr)