Pelin Karahan müjdeyi verdi!

Bedri Güntay’la evlenip anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Pelin Karahan "Şu an senaryo okuyorum. Diziyle dönüş yapabilirim. Özledim, artık zamanı geldi" dedi.


Bir kozmetik ürününün reklam yüzü olan oyuncu Pelin Karahan, önceki gün Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen lansmanda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Pelin Karahan, reklam yüzü olduğu markayla işbirliği hakkında, "Güzel bir markanın yüzü oldum, gurur duyuyorum. Türkiye’den ilk kez biriyle çalışıyorlar, o da bana kısmet oldu. Çocukluğumun markası" şeklinde konuştu.


Kendi güzellik sırrı sorulan oyuncu, "Her zaman söylüyorum; erken yatıyorum, cildime bakıyorum. Genetik de önemli tabii" dedi.


Karahan sözlerine şöyle devam etti: Her zaman bir çekimdeyiz, etkinlikteyiz. İyi bakmak lazım, temizlemek lazım. Benim kendi tariflerim, aktardan karışım yapacak vaktim yok zaten, kendi ürünlerimi kullanıyorum" cevabını verdi.


34 yaşındaki, iki çocuk annesi, tekrar setlere dönüp dönmeyeceğiyle ilgili olarak, "Netleşmiş bir şey yok, şu an senaryo okuyorum. Diziyle dönüş yapabilirim, özledim artık" dedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir: