Pınar Gültekin cinayetine ünlülerden tepki yağdı!

Muğla'nın Ula ilçesinde 5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) cansız bedeni Menteşe ilçesinde ormanlık alanda bulundu. Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili eski erkek arkadaşı C.M.A. gözaltına alındı. Şüphelinin bir süre önce kendisini terk eden Pınar ile yeniden birlikte olmak istediği ancak genç kızın reddetmesi üzerine cinayeti işlediği belirlendi. Pınar'ın ölüm haberi sosyal medyada infial yaratırken, ünlü isimler de tepkilerini böyle gösterdi...


YALIN Çok üzgünüm Pınar! Seni gönlünce yaşatmayan bu dünyaya ve seni koruyamayan bu düzene çok kızgınım...


ALİŞAN Allah rahmet eylesin..Allah ailesine sabırlar versin..Gencecik hayatının baharında bir kızımız daha vahşice öldürüldü..Hemde evli ve üstelik kız çocuğu olan bir YARATIK!! tarafından..Sebep kıskançlıkmış!!Allah sizin belanızı versin,Allah sizi ıslah etsin,Allah sizin soyunuzu sopunuzu kurutsun..Sizin gibi yaratıklarla aynı havayı solumak istemiyorum..Sizin gibilerin aynı şekilde öldürülmesini istiyorum..


Yargılanıp bir varile sokulup,beton dökebilsek keşke üzerine..İdam cezasının bunun gibiler için çıkmasını istiyorum..Bu yaratıkların okumuşu,cahili,evlisi,bekarı,yaşlısı genci yok..Aramızdalar ve yaşıyolar malesef!!O yüzden idam! başka çözüm yok!!Hiçbirşey o acılara merhem olamaz ama,Bi nebzede olsa belki katledilen canların ailelerinin kalpleri ferahlar..


DEMET AKALIN Allah belanızı versin kökünüz kurusun!!! İnşallah geberip gidersiniz !


HADİSE Haberi gördüğümden beri yazıp yazıp siliyorum birçok şeyi. Bela okumak, küfür etmek, lanetlemek... Hepsini yaptık! Ama hala bir çözüm bulunamadı kadına şiddete! Çok üzgünüm Pınar...


MERT ÖCAL Çok vahim çok üzücü...


CEDİ OSMAN Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Bir erkek olarak utanıyorum bu haberleri gördükçe. Umarım artık bu son olsun... Cennete git Pınar.


HAKAN HATİPOĞLU Baba oluyorsun, her şeyden koruyup büyütüyorsun, hayaller kuruyorsunuz beraber sonra şerefsizin biri gelip onun o masum hayallerini, hayatını elinden alıyor. Beddua etmeyi sevmem ama Allah bu kıza kıyan şerefsize cehennemi yaşatsın. O kızın babasını düşünemiyorum.


BURCU ESMERSOY Artık yeter! Elvada güzel kız...