Onlar da reyting kurbanı oldu!

Oynadıkları dizilerle gönüllere taht kurdular. Fakat her zaman bu tahtı koruyamadılar. Televizyon hayatlarında 1 dizisi tuttuysa 3 dizisi yayından kalkan o ünlüler...


Kara Melek ve Zerda dizisi ile gönüllere taht kuran Ece Uslu'nun bir çok dizisi yayından kalktı. Kızım Nerede, Bulutların Ötesi, Elveda Derken dizisinde hüsrana uğrayan güzel oyuncu Karagül dizisiyle tekrar bir çıkış sağlamıştı. Karagül dizisi bittikten sonra Dayan Yüreğim dizisine başlayan oyuncu yine reyting kurbanı oldu.


Usta tiyatro sanatçısı Yetkin Dikinciler de ekranda istediğini bulamayanlardan... Gözyaşı Çetesi, Aile Saadeti, Umut Yolcuları, Bizim Yenge dizilerinde reyting kurbanı olan Dikinciler, şimdilerde Bahtiyar Ölmez dizisinde yer almakta.


Hazar Ergüçlü, Kuzey Güney dizisiyle izleyicinin büyük bir beğenisini toplamıştı. Başarısını Medcezir ile devam ettiren güzel oyuncu tek başına başrolünü üstlendiği dizilerde başarı sağlayamadı. Analar ve Anneler, Yüksek Sosyete, Hayat Sırları dizileri reyting kurbanı oldu.


Muhteşem Yüzyıl Kösem ile büyük bir beğeni toplayan Ekin Koç'un Benim Adım Gültepe, Hayat Sırları dizilerinin yayın hayatı kısa sürdü. İnternet dizisi olacak 7 Yüz projesinde yer alacak Koç'un bu projesi tutacak mı merak ediliyor?


Naz Elmas, Özcan Deniz ile oynadığı Haziran Gecesi dizisiyle adeta büyülemişti. Bir Ömür Yetmez, Ay Tutulması, Sadece Arkadaşız, Güzel Çirkin dizileri sadece yayından kaldırılan dizilerin bir kaçı. Filinta dizisiyle 2 sezon ekranlara güzel bir giriş yapan Naz Elmas, İstanbul Sokakları, Kördüğüm dizileriyle başarısını koruyamadı.


Tülin Özen, Beyaz Gelincik dizisiyle tanınmayı başardı. Kapalıçarşı dizisiyle ise tahtını sağlamlaştırdı. Lakin Bizim Yenge, Aldırma Gönül, Üsküdar'a Giderken, Masum, Aşk ve Gurur dizileriyle o da şanssız ünlülerden oldu. Şimdi ise Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle şeytanın bacağını kırdı.


Kenan Ece'nin rol aldığı diziler pek uzun soluklu olmadı. Ay Tutulması, Hırsız, İzmir Çetesi, Böyle Bitmesin dizileri sezonluk dizi olarak kaldı. Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde güzel bir performans sergiledi.


Gönülçelen dizisiyle kariyerinde zirveye taşınan Onur Saylak'ın bir çok projesi hüsrana uğradı. Ağır Roman Yeni Dünya, Hatırla Gönül, Nefes gibi bir çok projesi kısa süreli olsa da şu an Vatanım Sensin dizisinde Tevfik rolüyle izleyici büyülüyor.


Çok Güzel Hareketler Bunlar televizyon programından sonra uzun soluklu bir projede yer alamayan güzel oyuncu son olarak verdiği kilolarla gündeme geldi. Familya, Aşağı Yukarı Yemişliler, Annem Uyurken dizileri reyting kurbanı oldu.


Usta oyuncu Perran Kutman Üzgünüm Leyla, Perihan Abla, Hayat Bilgisi dizileriyle her yaştan seyirciye hitap etmiştir. Lakin son dönemlerde onun da şansı yaver gitmedi. Deli Saraylı, Ah Neriman, Canımın İçi dizileri aynı başarıyı gösteremedi.


Ufuk Özkan Geniş Aile dizisiyle şöhretini zirveye taşısa da Türk'ün Uzayla İmtihanı, Hayat Bazen Tatlıdır, Aile İşi dizileri tutmamıştır.


Leyla ile Mecnun dizisinde yer alan Müge Boz şeytanın bacağını kıramayan ünlülerden... Son olarak Kayıtdışı dizisi de istenilen başarıyı elde edemedi. Sevda Kuşun Kanadında, Karakol, Şüphe gibi dizileri de yayından kaldırılanlardan.


Bir İstanbul Masal'ı, Beyaz Gelincik dizileriyle güzel bir ivme yakalayan İsmail Hacıoğlu, Firar, Kayıtdışı, Şüphe, Zeyrek ile Çeyrek dizisiyle dizi dünyasında şansızlar kervanına katıldı. Lakin yaptığı sinema filmleriyle adından oldukça söz ettiren Hacıoğlu, son olarak Ayla filmiyle seyircinin takdirini kazandı.


Vildan Atasever, Kadın İsterse dizisinde Hülya Avşar'ın kızını canlandırmıştı. Yaz'ın Öyküsü, Klavye Delikanlıları, Gece Sesleri ve bir kaç yapımda daha istediği başarıyı sağlayamadı.


Burak Hakkı Dudaktan Kalbe ile bir dönemin efsanelerinden olan yakışıklı oyuncu Kızım Nerede, Bir Günah Gibi, Üç Arkadaş dizileriyle aynı parlaklığı bulamayanlardan...


Deli Yürek dizisiyle karşımıza çıkan İdil Fırat Kabuslar Evi, Kirli Beyaz, Çıplak Gerçek dizileriyle ekranda başarı sağlayamasa da Poyraz Karayel dizisindeki Despina karakteriyle seyirciye bende buradayım dedi.


Özge Özberk Çemberimde Gül Oya ve Kalbimdeki Deniz dizileri ses getirse de Sinekli Bakkal, Hayat Ağacı, Kolay Gelsin, Yol Arkadaşım dizileri ekranda tutmayanlardan...


Ekin Türkmen, hafızalarda Ekmek Teknesi dizisindeki rolüyle kazındı. Küçük Kadınlar dizisinde güzel bir performansa sergiledi. Fakat Sen Benimsin, Racon, Bir Kadın Tanıdım gibi projeleri ekranda başarı sağlayamadı.


Ertan Saban, Elveda Rumeli ile güzel bir ivme yakalasa da Mutlu Ol Yeter, Bir Kadın Tanıdım, Karakol dizileriyle aynı başarıyı gösteremedi.


Burcu Kara, Haziran Gecesi ile ekran karşısına geçmişti. Kirli Beyaz, Yıllar Sonra, İpsiz Recep gibi projeleriyle reyting kurbanı olanlardan.


Ceyda Ateş, Adını Feriha Koydum dizisiyle dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Ya Tutarsa, Tutarsa Tutar, Yılanların Öcü, Çırağan Baskını gibi dizileri tutmamasıyla ekranlardan uzak kalmıştır.


Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği ve bir çok başarılı dizide oynayan Mehmet Aslantuğ'un son dönemlerde diziden yana şansı dönmedi. Veda, Racon, Kördüğüm gibi diziler uzun ömürlü olmasa da Aslantuğ'un başarılı performansları tartışılamaz.


Murat Ünalmş Şöhret dizisinden sonra istediği başarı grafiğini elde edemeyenlerden...


Özge Özpirinçci, Aşk Yeniden ve bu sezon oynayan Kadın dizisi reytinglerde başarılı giderken diğer projeleri istediği gibi sonuçlanmayanlardan.


Gökçe Bahadır'ın Yaprak Dökümü'nden sonra yaptığı projeler pek tutmasa da güzel oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle seyriciyi ekran başına kitledi.


Fahriye Evcen, Yaprak Dökümünden sonra ekranda pek başarılı olamadı. Reklam filmleriyle kariyerine devam eden oyuncunun son projesi Ölene Kadar dizisi de final yapınca dizi işlerine ara verdi.


Murat Eken, Çok Güzel Hareketler Bunlar programından sonra ekranda başarılı olamamıştır.


Can Yaman, son olarak Dolunay dizisiyle ekrana iddialı giriş yapan dizi de reyting kurbanı oldu. Yakışıklı oyuncu 3 projesinde de istediği grafiği elde edemedi.


Özge Gürel, Kiraz Mevsimi dizisinden sonra ekranda başarılı olamasa da şimdilerde sevgilisi Serkan Çayoğlu ile aynı kadroda yeniden yer alacak. Yıldızlar Şahidim, Dolunay dizisi ekrana erken veda edenlerden...


Merve Boluğur, Küçük Sırlar dizisinden sonra istenilen başarıyı bir türlü tutturamadı.


Usta oyuncu Emre Kınay'ın Kara Yazı, Sevda'nın Bahçesi dizisi yayından kaldırıldı. Yeditepe İstanbul ile hafızlara kazınan Kınay'ın yeni projesi bilinmemekte.


Erkan Kolçak Köstendil, Çukur dizisine kadar bu kadar ses getirmemişti. Ulan İstanbul dizisiyle geniş kitlelere ulaşsa da Çukur dizisiyle tahtını sağlamlaştırdı.


Cansu Tosun, Bugünün Saraylısı, Kayıp Şehir dizisiyle başarı yakalayamasa da Küçük Hanımefendi dizisiyle akıllarda kalmayı başardı.


Sarp Levendoğlu, Kirli Beyaz, Kalp Ağrısı, Ne Münasebet, Umudunu Kaybetme dizileriyle ekranda kısa süren bir macera yaşasa da Küçük Ağa, Emret Komutanım, Lise Defteri ile akıllarda yer etmeyi başardı. Son olarak Ölene Kadar dizisinin erken final kararı Sarp Levendoğlu'nu ivmesinde düşük bir grafik çizmesine neden oldu.


Begüm Birgören Ağır Roman Yeni Dünya, Bir Deniz Hikayesi, Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi bir çok diziyle ekrana erken veda etmiştir.


Güzel oyuncu Leyla Tuğutlu'nun son iki dizisi Bu Şehir Arkanda Gelecek ve Tatlı İntikam yayın hayatına kısa sürede veda etmiştir. Karadayı dizisiyle akıllarda yer etmeye başaran oyuncunun yeni projesinde şans diliyoruz.


Cansel Elçin, Hatırla Sevgili dizisinden sonra çoğu dizisi ekrana kısa sürede veda etmiştir.


Engin Öztürk, Hatırla Gönül, Yüksek Sosyete, Bu Son Olsun dizileri Fatmagül'ün Suçu Ne?, Muhteşem Yüzyıl gibi bir grafik sergileyemedi ve yayın hayatları kısa sürdü.


Kerem Bürsin, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Şeref Meselesi gibi dizileri iddialı bir giriş yapsa da reytinglerde istenilen sonucu vermedi ve yayın hayatları kısa sürdü. gecce.com.tr