Seda Akgül'den itiraf! "Göğüsleri büyüttük, popo büyüttük"

Seda Akgül, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. 47 yaşındaki sunucu, bilinmeyenlerini ve merak edilenlerini anlattı.


Seda Akgül, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. 47 yaşındaki sunucu, bilinmeyenlerini ve merak edilenlerini anlattı.


"Bana hayatım boyunca kimse tektaş takmadı. Nişanlanınca nişanlım da almadı. Kendi tektaşım vardı, onu taktım. Ama soranlara küçük düşmesin diye ‘nişanlım aldı’ dedim."


"HİÇ RAHATSIZ OLMADI" "O sadece kendine bir alyans aldı. Bu durumdan hiç rahatsız olmadı. Kendin alabilecek olsan bile bir erkeğin sana hediye etmesi çok hoş bir şey."


"Bana hiç yüzük takılmamışken ‘evet’ dedim. Eser Yenenler’in aldığı yüzük kadar tektaş da takılsa kabul ederim. Önemli olan beni sevmesi."


"VÜCUT ÇALIŞIP FOTOĞRAF GÖNDERİYORLAR" "Bana sosyal medyadan vücut çalışıp, fotoğraf gönderip ‘kahve içelim mi?’ diyen yüzlerce erkek var."


"Bana beğenisini belli eden erkeklerin yüzde 70'i evliydi."


SOSYAL MEDYAYI SALLADI! 47 yaşındaki sunucu, önceki gün sosyal medya hesabından tatilde arkadaşı ile çekilmiş bir fotoğrafını yayınlamıştı. Aynı fotoğrafı arkadaşı da paylaşınca, ortaya ilginç bir durum çıkmıştı.


"İKİ FOTOĞRAFTA DA PHOTOSHOP VAR" "Arkadaşımla yıllar sonra kavuşmuşuz. O fotoğrafların ikisinde de photoshop var. Espri olsun diye yaptık."


"GÖĞÜSLERİŞ BÜYÜTTÜK, POPO BÜYÜTTÜK" "Bir tanesini Kim Kardashian gibi yaptık. Popo büyüttük, göğüsleri büyüttük ve beli incelttik. Onu ben paylaştım."


"Arkadaşım da o fotoğrafın tam tersini yaptı. Bel kısmını büyülttü, belim simit gibi oldu. Aramızda eğlenmek için böyle bir şey yaptık."

Bu haberler de ilginizi çekebilir: