Serdar Ortaç'tan itiraf: "Chloe'den bir tek bu kaldı!"

Son dönemde yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen popçu Serdar Ortaç, önceki gün Bebek'teydi. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden şarkıcı, pembe eldivenlerinin sorulması üzerine bu yanıtı verdi.


İrlandalı model Chloe Loughnan ile 5 yıllık evliliği tek celsede biten Serdar Ortaç, önceki gün Bebek'te bisikleti ile birlikte sahil turu yaparken görüntülendi. Ünlü şarkıcı, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı.


Habertürk'te yer alan habere göre; "Geçmişte yaptıklarınızı düşünürseniz eski Serdar'a ne derdiniz?" sorusu üzerine Ortaç, "Allah belanı versin derdim. Eskiden kötüydü abi ne diyebilirim ki" ifadelerini kullandı.


Geçmişte yaşanan ödül törenindeki Ahmet Kaya polemiği ile ilgili olarak ise Serdar Ortaç, "Her zaman özür diliyorum, herhalde ölene kadar da özür dileyeceğim. Çok pişmanım" dedi.


'PEMBE ELDİVEN' CEVABI Pembe eldivenleri ile dikkat çeken 50 yaşındaki popçu, "Eski eşimden hatıra bir tek eldiven kaldı. Ben de bunları kullanıyorum" diyerek tura devam etti.


Ortaç, geçtiğimiz hafta katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunmuş, söyledikleriyle uzun süre magazin gündemine oturmuştu.


Uzun yıllardır MS hastalığıyla mücadele eden Serdar Ortaç, "Beni çok yoruyor ama artık kabul ettim" ifadelerini kullanmıştı.


"Maneviyatım yok benim, gitti artık. İnsanların güldüğü şey gülemiyorum mesela" diyen Ortaç, "Senin ağladığın şeye de ağlamayabilirim. Babam rahmetli olduğunda ve bir de Samatya Sahili'nde gemi yandığında korkudan ağladığımı hatırlıyorum, o kadar. Çok üzüldüğüm zaman içime atarım. Çok utandığımda da üzülürüm. Kendi kendimi mahkemeye verir, sorgularım. Eskiden bu sorulara abartı bir reaksiyon gösterirdim. Utanınca çıldırırdım, çok korktuğum olurdu. Şimdi hiçbiri kalmamış.


Demek ki ondan hasta oldum" demişti. Artık hissetmediği bir sürü duygusu olduğunu dişle getiren Serdar Ortaç, "Heyecan sıfır. Büyük konuşmayayım ama aşk olmaz artık. Benim mutsuzluğumu bulaştırıp, onun ahını almak istemem. Korku, pişmanlık... Hepsi gitti. Kaç tane duygu varsa hepsine çarpı atayım" şeklinde konuşmuştu. (Kaynak: haberturk.com)