Serenay Sarıkaya: 'Gülerken gözleri, dudakları kaybolanlar burada mı?'

Yaz tatilinin büyük bir kısmını komedyen sevgilisi Cem Yılmaz ile geçiren oyuncu Serenay Sarıkaya, gülmenin önemi üzerine dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.


Komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor.


Geçtiğimiz günlerde sevgilisinin su altında çektiği bikinili karelerini yayınlayan ve büyük beğeni alan oyuncu, bu defa da gülmenin önemi ve gerekliliği üzerine bir paylaşım yaptı.


En doğal hali ile göründüğü karelerini Instagram'da takipçilerinin beğenisine sunan 29 yaşındaki güzel, "Gülerken gözleri, dudakları kaybolan, çocuksulaşan, suratı halden hallere girenler burada mı?” notunu düştü.


Sarıkaya, bir saat gibi kısa sürede yaklaşık 300 bin beğeni alan pozlarına, "Gülmek bulaşıcı", "daha çok gülelim" ve "güldürelim" etiketlerini ekledi.


"BİR TEK SANA YAKIŞIYOR" Serenay Sarıkaya’nın paylaşımına yorum yapan isimlerden biri de Demet Akalın oldu. Ünlü şarkıcı, "O yazdıkların bir tek sana yakışıyor ama" mesajını yazdı.