Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu tatil sezonunu Marmaris’te açtı

Magazin dünyasının gözde oyuncu çifti Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu, tatil sezonunu Marmaris’te açtı. Bayram öncesi Bozburun’da tatilin keyfini çıkaran ikiliye, arkadaşları eşlik etti


Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, magazin dünyasının gözde oyuncu çifti Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu, tatil sezonunu Marmaris’te açtı. İmirzalıoğlu, arkadaşlarıyla sabah saatlerinde deniz keyfi yaparken, Kobal ise dinlenmeyi tercih etti.


Bir ara kumsalda yürüyüş yapan çift, arkadaşlarıyla denizde taş sektirme yarışı da yaptı.


Yürüyüş yaptığı sırada arka arkaya hapşıran Kobal’ın gözlüklerinin gözünden düşmesi ise dikkatlerden kaçmadı.


Öğleden sonra bir botla çıkmaya hazırlanan çift, çıkan bir aksaklıktan dolayı uzun süre botu hareket ettiremedi. Ne olduğunu merak eden güzel oyuncu da bottan inerek olaya dahil oldu. Botun hareket etmesiyle dümene geçen yakışıklı oyuncu, bota halatın takıldığını fark etti.


"KAPTAN KENAN'IN MİÇOSU İŞ BAŞINDA" Botu halattan kurtarma işi ise Kobal’a düştü. Kobal, botun ön kısmından kendini denize doğru salarak botun altına eğildi. Yaklaşık 5 dakika botu kurtarmaya uğraşan güzel oyuncuyu eşi ve arkadaşları şaşkınlık izledi. Uzun uğraşlar sonucu botu halattan kurtaran Kobal’ı eşi arkadaşları tebrik etti. Kobal’ı görenler ise, "Kaptan Kenan’ın miçosu iş başında" demekten kendilerini alamadı.


Çift ve arkadaşları denize açılarak akşam saatlerinde geri döndü. Bir mekanda yemek yiyen çift, deniz kenarında yürüyerek kaldıkları apart eve giriş yaptı.


"SİNEM HAMİLE OLDUĞU ZAMAN ANLARSINIZ" Geçtiğimiz aylarda Sinem Kobal'ın hamile olduğu iddia edilmişti. İmirzalıoğlu, hamilelik iddialarını, "Sinem hamile olduğu zaman anlarsınız zaten" sözleriyle yalanlamıştı.


"AİLE HER ŞEYDEN ÖNEMLİ" Kobal, geçtiğimiz günlerde şu açıklamaları yapmıştı: "Çocuk kariyerimin önüne geçmesin" diye bir durum yok. Aile bence her şeyden önemli. Kenan güzel günleri hatırlar. Unuttuğu olmadı, şanslıyım. "Evde kimin sözü geçer?" sorusunu Kenan Bey'e sormak lazım. (KAYNAK: haberturk.com)

Bu haberler de ilginizi çekebilir: