Survivor'da Sercan, Nisa ile yakınlaşmıştı! Meğer sevgilisi varmış!

Survivor'da Nisa'yla yakınlaşan Sercan'ın Elif Aydın'la aşk yaşadığı ortaya çıktı.


Survivor yarışmasında Ünlüler Takımı'nda yarışan futbolcu Sercan Yıldırım'ın Gönüllüler Takımı'ndan Nisa'yla yakınlaşması olay olmuştu.


Sercan, Nisa'ya açılmış ama karşılık bulamamıştı. Sercan'ın uzun zamandır Elif Aydın ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Hatta ünlü futbolcuyu Dominik'e sevgilisinin uğurladığı iddia edildi.


Günaydın yazarı Bülent Cankurt, çok konuşulacak olayı köşesine taşıdı. İşte Cankurt'un yazısından o kısım: "Sahadaki süratiyle tanınan futbolcu Sercan Yıldırım'ın aşk hayatındaki hızına da yetişilmiyor! Survivor Ünlüler Takımı'nda yarışan Sercan, konuşulanlara göre adada da huyundan vazgeçmedi; Gönüllüler Takımı'nda yarışan Nisa ile adı aşk dedikodularına karıştı!


Aşk haberi doğru-yanlış bilmiyorum ama bildiğim; 'Ada Çapkını' Sercan, Dominik'ten İstanbul'a döndüğünde hayatının şokunu yaşayacak!


Çünkü kendisini 15 Şubat'ta Dominik'e uğurlayan sevgilisi Elif Aydın, çıkan aşk haberlerinin ardından, gıyabında da olsa Sercan'ı kapının önüne koydu! Önceki gün birlikte yaşadıkları evden Sercan'ın pılısını pırtısını toplayıp, bir kamyonla Bursa'ya ailesinin evine yolladı!


Dominik'te dış dünya ile iletişimi yasak olduğu için her şeyden habersiz olan Sercan, İstanbul'a döndüğünde neye uğradığına şaşıracak! Burada, hem evden atıldığını hem de sevgilisinden olduğunu öğrenecek olan Sercan'ın o anki yüz ifadesini çok merak ediyorum doğrusu.


Bu arada Sercan ile sevgilisi Elif Aydın ile yaklaşık 1.5 yıldır Zekeriyaköy'de lüks bir sitede oturuyordu. Medeniyetten uzak bir adada, aç susuz, hayatta kalmaya çalışmasına rağmen çapkınlıktan vazgeçmeyen Sercan'a bu yaşayacakları büyük bir ders olacaktır herhalde.