Tuba Büyüküstün estetik yaptıranlar için bakın ne dedi? Güzellik sırrını verdi!

Tuba Büyüküstün yaptığı canlı yayında estetik ve güzellik konularına değindi. Aşırıya kaçan estetik müdahalelerle kadınların birbirlerine benzemeye başladığını söyleyen güzel oyuncu, doğallıktan yana olduğunu vurguladı. Ayrıca Tuba Büyüküstün, "Çok kendime bakan biri değilim. Bakmayı istiyorum, bakanlara çok saygı duyuyorum, hayran kalıyorum ama ben çok başarılı değilim o konuda" itirafında bulundu.


Koronavirüs günlerini kızları Maya ve Toprak'la birlikte evde geçiren Tuba Büyüküstün bu dönemde sık sık canlı yayınlara katılıyor.


Oyuncu son yaptığı canlı yayında güzellik ve estetik konularına değindi.


Her zaman doğallıktan yana olduğunu söyleyen Büyüküstün, fazlalaşan estetik müdahalelerle aynı tipte bir çok kadının olduğunu söyledi ve ekledi: "Ben zaten iğneden de korkarım. Son dönemde herkes birbirine benzemeye başladı."


Kişisel bakım olarak çok fazla kendine bakan biri olmadığını da sözlerine ekleyen Büyüküstün, şunları söyledi:


"Çok kendime bakan biri değilim. Bakmayı istiyorum, bakanlara çok saygı duyuyorum, hayran kalıyorum ama ben çok başarılı değilim o konuda."


Doğal yöntemlerle çözülmeyen durumlarda operasyon yapılması gerektiğini, söyleyen Büyüküstün, "Çok genç insanlar yapınca hani çünkü gençler, cilt güzel, o yüz, göz çok güzel zaten. Onunla oynamak bana sahip olduğun şeyi harcamak gibi geliyor. Güzel uygulamalar var ama ben doğaldan yanayım. Doğal yöntemlerle çözemeyecek durumlar varsa başka şeylere başvurmak gerek. Ben de zaten iğneden korkarım..."


"Sadece şuna takılıyorum; insanlar kendi yüzlerini tanıyıp, ona göre bir şey yapmak yerine, herkes birbirine benzemeye başladı. Tek prototipe dönmeye başladı. Tatsız olan kısmı o."


Ayrıca verilen iznin ardından çocuklarını ilk kez sokağa çıkardığını belirten Tuba Büyüküstün kızlarıyla evde nasıl vakit geçirdiğini de anlattı:


"Evde çocuklara görevler verip onlara sorumluluk duygusunu aşılıyorum."