Tuvana Türkay: Beni 'çirkin kız' diye severlerdi!

Son olarak Ata Demirer ile başrollerini paylaştığı 'Olanlar Oldu' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan Tuvana Türkay, soruları yanıtladı.


Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Tuvana Türkay oldu. Son olarak Ata Demirer ile başrollerini paylaştığı 'Olanlar Oldu' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan Tuvana Türkay, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.


Çirkin Kızım Diye Severlerdi Annesinin ve çevresindeki insanların kendisini çocukluğundan bu yana çirkin kız diye sevdiklerini anlatan Tuvana Türkay'a “Bana güzelsin dedikleri zaman çok utanıyorum. Nazar değmesin diye annem ve çevremdekiler çirkin kızım diye severlerdi. Şimdi çok güzelsin dedikleri zaman ne diyeceğimi bilemiyorum” dedi.


Sapkın İnsanlara İyilik Yapılmalı Geçmiş yıllarda kendisini sürekli takip eden ve bunu sosyal medyadan yazan birisi olduğunu anlatan Tuvana Türkay “ Bir ara benim ev adresimi bulup, beni sürekli takip eden birileri oldu.


Neredeyim, kiminle görüşüyorum hepsini eksiksiz yazıyordu. Çok korktum ama büyük tepki veremedim. Ben toplumun dışladığı sapkın insanlara iyilik yaparsanız onların düzeleceğini düşünüyorum” dedi.


Arkadaşlarım Aras Bulut’a Mektup Yazardı Aras Bulut İynemli’nin ortaokul arkadaşı olduğunu ve kızların sürekli ona mektup yazdığını söyleyen Tuvana Türkay “ Aras Bulut benim ortaokul arkadaşım.


İlk başlarda okuldaki kızlar ona sürekli mektuplar yazardı. Bende kim bu Aras diye sorardım. O zamanlar erkek gibi bir kızdım. Kimseye de bir şey yazamadım. Lisede de beğenilen bir kız olmadım” diye konuştu.


Beni Tehdit Edemezler Hayatındaki insanlara kendisini iki şey için asla tehdit etmemeleri gerektiğini söyleyen Tuvana Türkay “ Sevgilim olduğu zaman kendisine de söylüyorum. Beni iki şeyle tehdit edemezsin diyorum. Biri ailem ve diğeri ise işim. Herkesten ve her şeyden önemli, onlardan asla vazgeçmem” diye konuştu.