Ünlü isimleri buluşturan davet!

Doğuş Perakende Grubu ile 2016 yılından beri işbirliği içerisinde olan İtalyan lüks giyim markası Eleventy’nin, Türkiye’deki ilk mağazasın açmasının onuruna, Ulus 29’da verilen davete; iş, moda, cemiyet ve magazin dünyası yoğun ilgi gösterdi.


Doğuş Perakende Grubu ile 2016 yılından beri işbirliği içerisinde olan İtalyan lüks giyim markası Eleventy’nin, Türkiye’deki ilk mağazasını açmasının onuruna, Ulus 29’da verilen davete; iş, moda, cemiyet ve magazin dünyası yoğun ilgi gösterdi.


Doğuş Perakende Grubu ve Eleventy’nin kurucularından, aynı zamanda markanın Erkek Koleksiyonları Kreatif Direktörü olan Marco Baldassari’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete; Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Tuan Tunalı, Arzu Kunt, Zeynep-Mehmet Ali Hatemi, Gülden Güral, Sinem Yıldırım, Serap-Volkan Sarı, Emre Ziyal, Berk- İpek Köse, Burak Hatipoğlu, Dilek Birgen, Melis Özer, Emre Kızılırmak, Emre Yusufi, Akasya Asıltürkmen, Arda Türkmen, İskender Paydaş, Kerem Göğüş, Ayşe Tolga, Gö


Etkinlikte gerçekleştirilen 2018-19 Sonbahar-Kış Erkek koleksiyonu defilesi, konuklardan tam not aldı. DJ kabininde Doğuş Çabakçor ve Doğa Çabakçor’un yer aldığı davette konuklar gecenin ilk saatlerine kadar eğlendi.


Marco Baldassari geceyle ilgili yaptığı konuşmada, Doğuş Perakende Grubu ile yaptıkları işbirliğinden ve açılan mağazadan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Baldassari, “2016 yılında başlayan işbirliğimizi İstinyePark’ta açtığımız mağazamızla taçlandırdık, daha da büyük işlere imza atacağımıza inancım tam.” dedi.