Ünlüler yaz sezonunu böyle açtı!

Malum; salgın nedeniyle kabusa dönen hayatlar yavaş yavaş normalleşmeye başlasa da karantina günleri devam ediyor. Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda çoktaaan Bodrum’un, Göcek’in ve Çeşme’nin yolunu tutmuş olan ünlüler şimdi evlerinde.


Elisabeth Mas balkonda İş insanı Caner Karaloğlu’nun yaklaşık bir yıldır boşanmaya çalıştığı, kızı Mia’nın annesi Elisabeth Mas, Baltalimanı’ndaki evinin balkonunu plaja çevirdi. İspanyol model Boğaz manzarası eşliğinde kızı ile güneşlendi.


Elisabeth Mas dün de balkonda bikinisi ile kahvaltı yaptı.


İvana Sert terasta İvana Sert’in evi Levent’te. Meşhur bir gökdelenin en üst kattaki dairesinde oturuyor. Evde sıkılan İvana dün terasa çıktı, önce şişme havuzu su ile doldurdu. Ardından flamigoyu şişirip eğlendi.


Eliz Sakuçoğlu villada Eliz Sakuçoğlu karantina günlerini birlikte geçirdiği sevgilisi Semih Ergün ile dün villalarında virüse karşı D vitamini takviyesi yaptı!


Eda Taşpınar çatıda Eda Taşpınar elini çabuk tutmuş, sezonu iki hafta önce çatıda açmıştı.


Berfu Yenenler bahçede Eser Yenenler’in eşi, 2015 Miss Turkey dördüncüsü Berfu Yenenler dün oğlu Kuzey’i uyuttu ve 10 dakika bahçede güneşlendi.


Hande Acar havuzda Hande Acar, çocukları Aslan, Mavi ve Masal’ın baskısına dayanamadı. Dün sezon açılısını Beykoz Acarkent’teki villalarının havuzunda yaptı. (Kaynak: posta.com.tr)