Zeynep Sever Demirel: Kilolarım yüzünden komplekse girmiştim!

Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel’in eşi, 2009 Miss Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel, Youtube kanalından bir dönem kiloları yüzünden komplekse girdiğini ve şimdilerde zayıf oluşunun sırrını açıkladı.


İki çocuk annesi olmasına rağmen incecik; 56 kilo. Zeynep Sever Demirel, kendine ait olan YouTube kanalında ilginç açıklamalar yaptı.


Hayatı boyunca kilolarla nasıl savaştığını anlattı, zayıflamak isteyenlere tüyolar verdi.


Zeynep Demirel, “Benim için bir zamanlar dış görünüş her şeydi. Gençken mankenlik ajansları yüzünden komplekse girmiştim. Bana ‘Bacakların kalın, basenlerin var, popon büyük, hatların fazla yuvarlak. Bu halinle podyumda iş bulamazsın’ diyorlardı. Üzerimde büyük baskı vardı. Ama o dönem zayıflayamamıştım” dedi


Demirel sözlerine şöyle devam etti: Vegan beslendiğim bir dönemde köpeğimiz öldü. Üzüntüden hormonal değişim başladı. Hızlı kilo verdim. Hiç spor yapmıyordum. Dünyada spor yapmaktan benim kadar nefret eden başka biri var mıdır, bilmiyorum. Karantinada kendimi spora adadım.


"İki ayda inanılmaz bir disiplin oturttum. Resmen salgın öncesi ve sonrası iki farklı Zeynep var artık. Her gün 1.5 saat spor yapıyorum. Şimdi de bazıları ‘Ne kadar zayıfladın, eski halin daha iyiydi, çirkinleştin’ diyor. Aynaya bakmadan yorum yapıyorlar. Birbirimizi aşağı çekmekten vazgeçelim.”


Demirel zayıflamak isteyenler için de "Sebze ağırlıklı beslenin, saat 18:00'den sonra bir şey yemeyin, kendinize inanın ve pozitif olun, abur cuburları en aza indirin, günde 2 - 3 litre su için" diye tavsiyeler verdi. (Kaynak: milliyet.com.tr)