Gizem Karaca: "Artık anlaşılmak istemiyorum!"

Oyuncu Gizem Karaca sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

Gizem Karaca:

Son olarak 2018 yılında İnsanlık Suçu isimli bir dizide rol alan Gizem Karaca, sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı. Güzel oyuncu, bu paylaşıma "Artık anlaşılmak istemiyorum. İsteyen yanlış anlasın" notunu düşerek o anki ruh hali ile ilgili bilgi vermiş oldu. Ünlü oyuncunun hayranları "Gizem'in nesi var?" diye düşünmeden edemedi.

Gizem Karaca:

Yeni proje yok!

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Gizem Karaca'ya henüz aklına yatan bir teklif gelmedi. Teklif beklerken bahçesiyle ilgilenen Karaca burada organik meyve ve sebzeler yetiştiriyor. Güzel oyuncu iyi bir teklif gelene kadar da bu hayatından vazgeçmeyi düşünmüyor.

Güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kedisini ezen aracın sahibine seslenmişti. Güzel oyuncu, o şoför için "Benim bir tanecik kızım melek oldu. Sokağımızın başında araba ezmiş. Hayatımda kimseye beddua okumadım ama bu daracık sokağa hızla girip kedimi ezdiğini görüp bile bile kaçtıysa eğer Allah inşallah onun belasını verir. Eğer bunu görüyorsan, okuyorsan sen inşallah rahat uyku uyumazsın" demişti.