Gizem Karaca hakkında soruşturma başlatıldı!

Gizem Karaca, 120 bin lira ödediği beyaz eşyalarını Barış Yıldızsoy'dan teslim alamadığını iddia etmişti. "Eşyaları teslim ettim" diyen Yıldızsoy'un şikayeti üzerine oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı.

Gizem Karaca hakkında soruşturma başlatıldı!

Bir süre önce Kemal Ekmekçi ile dünyaevine giren ve İzmir'e yerleşen Gizem Karaca, geçtiğimiz günlerde yeni evi için beyaz eşya beğenmişti. Oyuncu, kendisini ünlü firmaların distribütörü olarak tanıtan Barış Yıldızsoy'dan 135 bin liralık beyaz eşya satın aldığını dile getirmişti. Karaca, altı ay sonra teslim alması gereken ürünler için yaklaşık 120 bin TL de ödeme yaptığını ancak ürünleri teslim alamadığını iddia etmişti. Bunun üzerine dolandırıldığını düşünen ve soluğu savcılıkta alan güzel oyuncu, Barış Yıldızsoy adlı şahıstan şikayetçi olmuştu.

Soruşturma başlatıldı

Bu iddiaların ardından Barış Yıldızsoy'dan karşı hamle geldi. "Eşyaları teslim ettim" diyen Yıldızsoy, Gizem Karaca'nın kendisine iftira atıldığını belirterek savcılığa başvurdu. Satıcı, faturaları savcılığa delil olarak sundu. Yıldızsoy'un bu şikayeti üzerine ise Karaca hakkında soruşturma başlatıldı.

Kaynaklar:
sabah.com.tr