Gizem Karaca'ya bir şok daha! Dolandırıldı...

Oyuncu Gizem Karaca, 135 bin liralık beyaz eşya beğendi ancak ürünleri bir türlü teslim alamadı. Dolandırıldığını anlayan Karaca, kendisini distribütör gibi tanıtan kişiyi savcılığa şikayet etti.

Gizem Karaca'ya bir şok daha! Dolandırıldı...

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan yargılanan Gizem Karaca, geçtiğimiz günlerde 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme, hakkındaki hükmün açıklanmasını 5 yıl süreyle geri bırakılmasını kararlaştırmıştı. Bu karar ile güzel oyuncu, hapse girmekten kurtulmuştu. Ancak Gizem Karaca, büyük bir şok daha yaşadı.

Dolandırıldı

Bir süre önce Kemal Ekmekçi ile dünyaevine giren ve İzmir'e yerleşme kararı alan Karaca, yeni evi için beyaz eşya beğendi. Oyuncu, kendisini ünlü firmaların distribütörü olarak tanıtan Barış Yıldızsoy'dan 135 bin liralık beyaz eşya satın aldı. Gizem Karaca, altı ay sonra teslim alması gereken ürünler için yaklaşık 120 bin TL'de ödeme yaptı.

Şikayetçi oldu

Ancak ürünleri alma zamanı geldiğinde türlü bahanelerle karşılaşan Karaca, dolandırıldığını anladı. Soluğu savcılıkta alan güzel oyuncu, Barış Yıldızsoy adlı şahıstan şikayetçi oldu.