Gönül Yazar: "Beni de dolandırmaya çalıştı!"

Sanatçı Gönül Yazar, konuk olduğu programda Zerrin Özer'le evlenen Murat Akıncı'nın geçmişte kendisini de dolandırmaya çalıştığını söyledi.

Gönül Yazar:

Usta sanatçı Zerrin Özer evlendiği Murat Akıncı'dan kısa süre içinde boşanmıştı. Bugün bir canlı yayına katılan Gönül Yazar, "Zerrin’in başına gelen benim başıma gelmez. Çünkü o adam beni de yokladı da onun için. Zerrin Özer’in evlendiği adam 7 sene önce benden de para istedi annesiyle beraber. Zerrin için çok ağladım, benim atlattığım bir şey onun başına geldi. Bana mesaj attı ‘kredi kartı borcum var, nakitin var mı sıkıştım’ dedi. Ben de ‘kapı çalıyor, kapıya bakmak durumundayım’ deyip kapattım telefonu. Yedi sene önce oldu bu olay. O zaman bende akıllı telefon yoktu. Bilgisayar kullanıyordum, bana mesaj attı. Fanım sandım, numaramı verdim, konuşmaya başladık. Çay içmek istedi benimle, kabul etmedim. ‘Ortaköy’de bir cami var orada annemle beraber dua ediyoruz, sana da dua ediyoruz’ dedi. Ben de 'Allah razı olsun' dedim. Sonra evimin yakınında bir cami var oraya gelmişler, ‘annem seni çok seviyor hayranın, çay içmeye gelelim’ dedi. ‘Çok güzel olur ama ben şu anda evden çıktım arabaya bindim’ dedim. Öyle başımdan attım. Bir süre sonra telefon çaldı açtım ‘kredi kartımı ödeyemedim nakittin var mı?’ dedi. ‘Ben de kapı çalıyor açmak zorundayım’ deyip telefonu kapattım. Sonra bir mesaj geldi ‘demek ki sizde para istenince kapı çalınırmış’ yazıyordu. Ben de hiç umursamadım mesajı, sonra kontör istedi. Babası canlı yayına bağlanınca Zerrin’in başına gelenlerden dolayı çok ağladım. Zerrin’i arayacaktım, yanlış anlaşılırım diye aramadım, sustum." dedi.


Ne olmuştu? Zerrin Özer 15 Haziran'da Murat Akıncı ile evlenmiş ve ardından Murat Akıncı'nın dolandırdığı kadınlar harekete geçerek Özer'i durumdan haberdar etmişti. Fakat Zerrin Özer, eşiyle bir süre daha aynı evde yaşamaya devam etmiş ardından da boşanma kararı almıştı.