Güldür Güldür Show'un hayranlarını üzecek haber!

Show TV'de yayınlanan komedi programı "Güldür Güldür Show"dan üzücü haber geldi.

Güldür Güldür Show'un hayranlarını üzecek haber!

Show TV'de ekrana gelen "Güldür Güldür Show", yayınlandığı her bölümüyle izleyiciyi kahkahaya boğuyor. Usta isimleri ve genç yetenekleri kadrosunda barındıran komedi programı, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Her skeci binlerce kez izlenen programdan son olarak hayranlarını üzen bir haber geldi.

Sezon finali yapıyor

Reytinglerde de büyük bir başarı yakalayan "Güldür Güldür Show", 13 Temmuz cumertesi akşamı sezon finali ile son kez Show TV ekranlarında olacak. Programın yeni sezonda hangi kanalda olacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Öte yandan komedi programının yeni sezonunun 2020'nin Ocak ayından sonra başlayacağı, medya kulislerinde dolaşan bilgiler arasında yer alıyor.

Güldür Güldür Show'un kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Yapımcılığını BKM’in üstlendiği Güldür Güldür Show’un oyuncu kadrosunda da; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor.