Gülşah Saraçoğlu'ndan sert eleştiri: "Beren Saat çok zevksiz!"

2. Sayfa programına bugün modacı Gülşah Saraçoğlu konuk oldu. Saraçoğlu, magazin gündemine damga vuracak açıklamalarda bulundu.

Gülşah Saraçoğlu'ndan sert eleştiri:

Ünlülerin modacısı Gülşah Saraçoğlu, 2. Sayfa programında samimi açıklamalarda bulundu ve magazin gündemine damga vuran haberleri yorumladı. Saraçoğlu, Nükhet Duru ile küs oldukları iddialarına, "Nükhet Duru ile küsmedik. Bir şey olmuştur bilmiyorum. Hayatımın çok kıymetlisidir. Onu kırmak, kızdırmak istemem. Ne söylerse başım üstüne ama sebep kürk değil. Ben en şahane kürkleri onda gördüm. Ben bugün burada oturuyorsam sebebi Nükhet Duru'dur. O benim hayatımda çok kıymetlidir. Bana küstüyse vardır bir bildiği. Koskoca Nükhet Duru... Onun hakkında konuşmaya ne vizyonum ne zekam yeter. Şuan görsem boynuna sarılırım. 20 senem geçmiş beraber. Anne-kızlar, abla-kardeşler arasında olur öyle şeyler." yanıtını verdi.

"Beren zevksiz bir kız"

Ünlü modacı, Kenan Doğulu ile boşanma sürecinde olduğu iddia edilen Beren Saat hakkında da konuştu. Gülşah Saraçoğlu, "Beren Saat hep salaş giyiniyor. Davete gittiğinde de salaş. Onun ruh haliyle alakası yok bence. Beren zaten zevksiz bir kız. Rol aldığı dizilerde güzel giydiriyorlar ama topuklu ayakkabı ile yürüyememe gibi bir durumu var sanırım, taşıyamıyor." şeklinde olay yaratacak açıklamalara imza attı.

"Hatice elbiseyi güzel taşımış ama..."

Öte yandan Modacı, şu sıralar gündemden düşmeyen Hatice'nin kalça hareketiyle ilgili de, "Defilede tasarımcının ve modacının bilgisi olmadan bir şey yapılmaz. Hatice elbiseyi çok güzel taşımış asla laf yok ama bence böyle bir hareket yapmamalıydı. Benim defilemde benim bilgim dahilinde olmayan bir şey olamaz. Bu defilenin inanılmaz reklamı oldu." dedi.