25 yıllık evlilikten sonra manidar paylaşım!

25 yıllık evlilikleriyle spor camiasının örnek çifti olarak gösterilen Tugay-Etkin Kerimoğlu çifti ayrılacaklarını açıkladı.Galatasaray’ın eski futbolcusu ve eski teknik direktör Tugay Kerimoğlu ve eşi Etkin Kerimoğlu evliliklerini sonlandıracaklarını açıkladı. Berke ve Melissa adında iki çocukları bulunan çiftten Etkin Ünal, yaşanılan fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma kararı aldıklarını dile getirdi.Sosyal medya üzerinden Kerimoğlu soyadını silen Etkin Hanım evlenmeden önceki soyadı olan Ünal'ı kullanmaya başladı. Eşiyle olan tüm fotoğrafları silen Etkin Ünal geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımda “Dereyi geçene kadar ayıya dayı diyemem, ben kula kulluk da edemem. Yalan, dolan, düzgün yaşamayı beceremeyen uzak dursun” yazmasıyla Tugay Kerimoğlu'na gönderme yaptığı düşünülmekte.


Öte yandan Tugay Kerimoğlu’nun sosyal medya hesaplarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı.

Tugay Kerimoğlu sessizliğini bozarak açıklama yaptı.

Tugay Kerimoğlu'nun açıklaması...

"Eşimle beraber oturup iki medeni insan olarak konuştuk ve bu kararı aldık. 25 yıllık evliyiz ve aile olarak yorulmuştuk. Pırlanta gibi iki evladımız var ve onlar için bu kararın sağlıklı olacağını düşündük. Sonuçta hayat devam ediyor. İlk boşanan çift değiliz. Son boşanan çift de biz olmayacağız. Tek ricam olur olmaz şeyler yazılmasın. Eşimin yaptığı yorumları da bana sormayın ona sorun. Boşanma süreci avukatlarımızda ve yakında avukatım bir basın bülteni geçecek."

Eşi ile mal varlığı konusunda da anlaştıklarını söyleyen Tugay Kerimoğlu, "Çocuklarımın annesidir, 25 yıllık eşimdir. Tabii ki onlara huzursuz, sıkıntılı bir yaşam sunmam. Talepleri oldu, karşılıklı anlaştık. Bunların ne olduğunu söylemek doğru olmaz. Oğlum zaten 23 yaşında İngiltere’de okuyor, kızım annesiyle. Ben de hep onların yanındayım. Asla kavgalı, küs ayrılık yok." açıklamasını yaptı.

Tugay Kerimoğlu bu açıklamaları Etkin Ünal'a sorulduğunda ise "O konularda bana bir şey sormayın. Kendisine sorun lütfen." dedi.