O hareket Cansu Dere'ye mi?

Cem Yılmaz ile 7 yıl büyük bir aşk yaşayan aynı zamanda Ahu Yağtu ile yakın arkadaş olan Cansu Dere, Altın Kelebek gecesinde uzun süre sonra Cem Yılmaz ile aynı yerde görüldü.Gecede Cem Yılmaz ve Cansu Dere peş peşe sahneye çıktı. Dere, ilk defa Cem Yılmaz ile ilgili sorulan soruları yanıtladı.

Cansu Dere'nin kendisinden ayrılıp yakın arkadaşı Ahu Yağtu'yla evlenen Cem Yılmaz hakkında "İçerde karşılaştık, neden selamlaşmayalım" şeklinde ılımlı açıklamaları herkesi şaşırttı.

Eski eşler tatilde

Eskiden her anda birlikte olan Ahu Yağtu ve Cansu Dere, Yağtu'nun Cem Yılmaz ile evlenmesiyle bir daha görüşmediler. Cansu Dere'nin Yılmaz ile ilgli sorulara sakinlikle karşılık vermesi Ahu Yağtu'yu şaşırtmış olsa gerek ki sosyal medya hesabında gerilim müziği eşliğinde "Ancak rüyanda görürsün" anlamında olumsuzluk ifade eden ayıplı bir el hareketi videosu yayınladı. Takipçilerini şaşkına çevire Ahu Yağtu bugüne kadar sakin kişiliği ile bilinmekte. Takipçileri el hareketinin Cansu Dere'ye yönelik olduğunu düşünse de Yağtu'dan herhangi bir açıklama gelmedi.