Aleyna Tilki verdi veriştirdi!

Şu sıralarda Amerika'da eğitimine devam eden genç şarkıcı Aleyna Tilki, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündemde olmaya devam ediyor.Cevapsız Çınlama ve Sen Olsan Bari şarkılarıyla milyonlarca izlenmeye ulaşan genç şarkıcı Aleyna Tilki, Amerika'da eğitimine devam ediyor. Tilki, "Kızlar kıskanıyor, erkekler de aşık oluyor diye arkadaşım yok ya. Kızlar bir sevin beni yaaaaaa yeter." yazınca ortalık karıştı. Aleyna Tilki'nin takipçileri genç şarkıcıya "Kendini beğenmişlik bu", "Sen güzelsin diğer kızlar çirkin yani", "Erkeklerinde hepsi peşinden koşuyor", "Dünya yeni Britney Spears vakası yaşıyor, Britney düzeldi, Aleyna ne yapacak?" gibi ağır eleştirilere maruz kaldı.

Aleyna Tilki'nin gönderisi 8 bin beğeni, 600 yorum geldi.


Aleyna Tilki'nin bu gönderisine meslektaşı Simge Sağın'dan destek geldi. Simge Sağın, "Güzel ve yetenekli insanların hem seveni olur hem de kıskananı... Maalesef kendine 1 tane dost edineceksin ve ona iyi bakıcaksın başka şansın yok; Bu da güzellerin kaderi bir de ablan olacak şöyle en sağlamından seni kollayacak. Yeri geldiğinden yanında olacak." dedi. Tilki, Simge Sağın'ı cevapsız bırakmadı ve "Güzel kalpli. Senin kalbin, güzelliğin başka." dedi. Simge Sağın, Aleyna Tilki'ye gelen ağır eleştirileri görmüş olacak ki son olarak genç şarkıcıya "Senin kimseye ihtiyacın yok" dedi.


Aleyna Tilki gelen eleştirilere sert tepki gösterdi. Tilki takipçilerini bu sözlerle adeta haşladı.

"Bir önceki tweetim hakkında; Hazımsızlık,kıskançlık,seviyesi 5.000 beğeniden 500ünün yorumuyla kanıtlandı. Ohhh çok şükür 4.500ü benimle arkadaş olmak istiyor. Halimi anladılar. O tweetten sonra,kızlarla da arayı bulduk diye düşünüyorum. Teşekkürler Türkiyemmmm!"