Aleyna Tilki'ye soruşturma şoku!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'ye, “hakaret” ve “tehdit” suçlarından soruşturma açıldı.

Aleyna Tilki'ye soruşturma şoku!

Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda İtalya’ya gitmek için bulunduğıu İstanbul Havalimanı’nda uçağa binmek için sıra bekleyen Ünal A. ile tartışma yaşamıştı. Tilki, Ünal A. ile tartışmasının ardından güvenlik görevlisi Neslihan Ö. ile de tartışma yaşamıştı. Tilki, olayın ardından ifadesinin alınması için polis merkezine götürülmüştü. Yaşanan olaydan sonra ünlü şarkıcı, uçuşunu değiştirmiş, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada 'şiddet görmekten korktuğu için kendisini koruduğunu' belirtmişti.

Ünal A., Tilki hakkında şikayetçi oldu. Ünal A., Bavulunu X-Ray cihazına koymak için sıra beklediği esnada Tilki'nin geldiğini ve önüne geçip bavulunu koyduğunu söyledi. Ünal A., Aleyna Tilki'yi sıraya geçmesi konusunda uyarınca, genç şarkıcının kendisine küfredip “Seni buradan aldırırım” dediğini belirtti. Neslihan Ö. de kendisine hakaret ettiği için ünlü şarkıcıdan şikayetçi oldu.

Gelen şikayetlerin ardından Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Aleyna Tilki hakkında, “tehdit” ve “hakaret” suçlarından soruşturma başlattı. Aleyna Tilki'nin taraflarla uzlaşmak istediği öğrenildi.

  • Etiketler