AMY WINEHOUSE GERİ DÖNDÜ!

Bugün yaşasa 28 yaşına basacak olan Amy Winehouse’un ölmeden önceki son klibi yayınlandı.Yaşasa bugün doğum gününü kutlayacağımız olan Amy Winehouse ünlü şarkıcı Tony Bennett ile düet yapıyor. İki ünlü şarkıcının düet yaptığı şarkı ise "Tony Bennett – Duets II" albümünde yer alacak olan "Body and Soul"…

Body and Soul" şarkısı yakın zaman önce kaybettiğimiz Amy Winehouse'un son stüdyo kaydı olma özelliği taşıyor.

Albümdeki şarkıdan elde edilecek gelir, birçok farklı alanda yardıma ihtiyaç duyanlara destek vermeyi amaçlayan Amy Winehouse vakfına bağışlanacak.

Bu arada geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Amy Winehouse, bu ay gerçekleşecek doğum gününü tropikal ada St. Lucia’da sevgilisi Reg Traviss ile kutlama yapmayı planlıyormuş.

23 Temmuz’da Londra’daki evinde hayata veda eden şarkıcı Çarşamba günü 28 yaşına girecekti. Ailesi Mitch ve Janis Winehouse ve film yapımcısı sevgilisi Traviss, New York’ta Cuma günü yayınlanan programda, Amerikan muhabir Anderson Cooper’la şarkıcının ölümü üzerine uzun uzun konuştu. Şarkıcının annesi ve Traviss, Winehouse’un ölmeden önce ne kadar mutlu ve sağlıklı olduğunu anlattı.

Sevgilisi Traviss şarkıcının 28. yaş gününe özel bir tatil planladıklarını ve bu yerin şarkıcının 2009’da alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için çokça zaman geçirdiği bir yer olduğunu anlattı.

Video için tıklayınız...